Описи природи в оповданн Дивак з морфемами и т.дПрошу помогите!!!!!!!!!!!

Описи природи в оповданн Дивак з морфемами и т.д

Прошу помогите!!!!!!!!!!!

Задать свой вопрос
1 ответ

Спвцем чудово укрансько природи можна назвати Григора Тютюнника. У його творах чимало майстерних описв кравидв рдно земл. Письменник тонко пдмча стан навколишнього свту. Через описи картин природи митець переда душевн переживання свох геров. Не виключенням оповдання Григора Тютюнника Дивак. Вже з перших рядкв цього невеликого твору ми потраплямо до зимового свту, в якому живе махонький школярик Олесь, за його вчинками думками починамо розумти добрий, лагдний нрав хлопчика, його мрйливсть, художню уяву. Олесь обожать малювати на снгу. нш дти простують до школи не помчають, що снг, наче блий чистий аркуш паперу, на якому можна створити картину оточуючого свту. Олесь не просто йде соб в школу. На цй, нби й недовгй дороз, з ним трапляються рзномантн пригоди. Вн вдкрива для себе чимало цкавого, дослухаться до нжних струн природи.

Для передач почуттв свого героя создатель знаходить лакончн образи, точн слова, за якими розгортаються дивн картини. Для Олеся дятел, що порядку в бору, не просто звичайна пташка. Вн дроворуб. Бо й справд, чимось идентичен ритмчн дятлов поцокування на рухи чоловка, що руба дрова. трски летять вд дерева так само, як вд сокири дядька-дроворуба.

Достатньо невеликого опису про те, як прислухаться хлопчик до звукв, що линуть десь з самого стовбура сосни, коли вн пдгорта натопту чобтком снг пд корння, щоб зрозумти: Олесь не тльки милуться природою, любить , вн прагне захистити навколишнй свт, зберегти дерево, що вмира.

Природа йому вддячу за доброту. Вона розмовля з хлопчиком, винагороджу його допитливсть. Мало в кого зпоявиться бажання лежати на прохладному льоду та вдивлятися крзь нього у воду. Але тльки не в Олеся. Чи й справд так , чи тльки йому ввижаться пдводне королевство, але хлопчик бачить крзь товщу льоду дивовижний свт. У ньому карасик 100 дядьком, з яким можна привтатися. Щука це хижа чорна блискавка, яка нищить маленьку рибинку. Олесь не обожать злобна. Саме тому вн з ус сво дитячо сили б по льоду, щоб врятувати плточку.

Навть шкльний дзвоник не може вдрвати хлопчину вд уявного свту, в якому йому цкаво затишно. Йому важко сприймати сувору шкльну дйснсть, в якй треба малювати нудного перегнйного горщечка. Тому Олесь вдстою сво право на мрю красу. З-пд його олвця народжуться зваблива частинка природи: дятел, якого бачив по дороз до школи.

Таке тонке вдчуття дитиною нжних струн природи передають в оповданн й нш художн описи. Для Олесевого допитливого ока синички не лтають, а пурхають, горобц вовтузяться.

Хлопчика називають у сел диваком. Але це тому, що люди не розумють яскравого неповторного свту, в якому вн живе. м ближч земн прагматичн бажання. Для дядькв бльше важить не стогн вльх, що тривожить душу, а те, що риба в ятр пде. Ддов Прокопов здаться, що вн вчить онука правильнй житейськй мудрост пробиватися вперед: того лктем штовхнути, того почтом. Але у хлопчини нший шлях. Вн пзна життя через природу, намагаться зрозумти одвчн тамниц. Для нього це найвища мудрсть.

Сподобався твр? Збережи в закладках - Точнсть лаконзм описв природи, х роль в оповданн Дивак. Це не складно, зате не втратиш!

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Последние вопросы

Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт