особливост у зовншнй будов тла птахв до польоту

Особливост у зовншнй будов тла птахв до польоту

Задать свой вопрос
1 ответ
1. Пристосовансть до польоту в зовншньому будову (обтчна форма тла. Пр'яний покрив, крила, хвст з рульових пр'н) .
2. Скелет птахв характеризуться мцнстю легкстю. Це якост, обумовлен тим, що багато кстки зрослися мж собою утворили мцн вддли (череп, тулубний вддл хребта, цвка, кстки кист та н) , а трубчаст кстки порожнист, мстять повтря, тому вони легк.
3. Особливост мускулатури птахв, пов'язан з польотом - сильний розвиток м'язв, що приводять у рух крила: велик грудн м'язи опускають крило, пдключичн пднмають. Мжреберн - мають велике значення в диханн птахв. Очень розвинен м'язи нг.
4. Пристосовансть до польоту в травнй систем (дзьоб без зубв, швидке перетравлення, часте випорожнення кишечного тракта та н) .
5. Пристосовансть до польоту в дихальнй систем (повтрян мшки сприяють збльшенню обсягу вдихуваного повтря, беруть участь у механзм подвйного дихання, сприяють тепловддач, обергаючи органзм вд перегрву, полегшують вагу тла птиц) .
6. Особливост кровоносно системи (велик розмри серця, наявнсть 4-х камер, завдяки яким тканини органзму одержують артеральну кров, багату на кисень) . Процеси життдяльност проткають швидко (окислення) , забезпечуючи нтенсивний обмн речовин високу постйну температуру тла.
7. У зв'язку з польотом рзномантним методом життя нервова система, зокрема головний мозок, ма бльш складну будову. Це виражаться в бльш великих розмрах його переднього вддлу мозочка, у наявност вдносно великих зорових частей, що пов'язано з бльш складною будовою органв зору.
8. Високий розвиток центрально нервово системи обумовлено бльш складну поведнку птахв. Воно проявляться в рзних формах турботи про потомство (гнездостроение, вдкладання та висиджування яць, обгрвання пташенят, х годування) , в сезонних перемщеннях, у розвитку звуково сигналзац. Складн форми турботи про потомство у птахв - це прогресивн особливост, що склалися в процес х сторичного розвитку.
9. Пристосовансть до польоту в органах розмноження (у самок один один лвий ячник лвий яйцепровд) . Розмножуються на суш з допомогою вдносно больших яць, багатих жовтком покритих поруч оболонок; для розвитку зародка в яйц необхдн поживн речовини, кисень тепло; схожсть у розмноження розвитку птахв плазунв свдчать про спордненсть цих класв хребетних.Установите приложение на смартфон и работайте офлайн+Установить Переводчик Ru Мобильная версияНовости сервисаРазработчикамПользовательское соглашениеО сервисеОбратная связь
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт