1. Завдяки чому крт перемщуться пд землею? 2. У скльки разв

1. Завдяки чому крт перемщуться пд землею?
2. У скльки разв синй кит довший за карликову землерийку? А у скльки разв важчий? Чим объяснются вдмннсть спввдношень, яку ви отримали?

Задать свой вопрос
1 ответ

Крт деально пристосований до життя пд землею. Завдяки щльному, цилндрично форми тулуба, конусоподбно голов з невеликим мцним хоботком вн швидко пересуваться в пдземних ходах. Передн ноги - свордне риючих пристрй: плече передплччя укорочен прихован в тулуб, зате кист величезн, лопатовдние, з большими гострими прямими пазурами на пальцях. Вс п'ять пальцв в кист добре розвинен, до них додано ще особлива серповидна ксточка начебто шостого пальця, тим самим збльшу ширину ри лопати.

Кист спрямован не вниз, як у нших зврв, а в сторони, долонями назовн назад. Оксамитова кратка густа шерсть захища шкру вд зткнення з землею дозволя йому без прац рухатися вперед назад. Вушних раковин нема, слухов отвори прикрит шкрястою складкою, що оберга х вд засмчення землею. Оч маленьк, прихован в шерст , швидше за все, марн: у грунт темно. Зате добре розвинений слух, нюх дотик прекрасне допомагають кроту у вдшуканн ж.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт