100 баллов Помогите Яким чином утворюються ознаки?Взамодя
100 баллов Помогите
Яким чином утворюються ознаки?
Взамодя генв:комплементарнсть,епстаз,полмеря?
Що таке зчеплене успадкування?
Що таке кроссинговер?
Що таке групи зчеплення?
Як утворюються гамети у раз зчепленого успадкування?
Механзм кроссинговер
Бологчн значення кроссинговеру
вдношення "ген-ознака"пов'язано з явищем взамод алельних неалельних генв,множинно д генв.
комплементарнсть- одночасна присутнсть у генотип двох генв рзних алельних пар призводить до появи ново ознаки (наприклад поява гороху з червоними квтками при схрещуванн 2 сортв з блими квтками).
епстаз- ген одн алельно пари пригнчу дю гена ншо алельно пари.
полмеря- клька генв вплива на прояв одн ознаки
зчеплене успадкування-гени, локалзован в однй хромосом успадковуються спльно, або зчеплено.так гени утворюють групу зчеплення кльксть груп зчеплення в органзм певного виду= клькост хромосом в гаплодному набор.
кросинговер- вийняток з зчепленого успадкування,оскльки це явище если гомологчн хромосоми обмнюються своми длянками пд час кон'югац при метафаз- мейозу.
група зчеплення-гени одн хромосоми
кросинговер це обмн длянками гомологчних хромосом у процес мейозу. Саме через кросинговер нема абсолютно повного зчеплення генв, за якого вони передавалися б завжди разом. Чим отдал один вд одного вони розташован на хромосом, тим частше вдбуваться явище кросинговеру.
механзм кросинговер: Перехрещення мж хроматидами гомологчних хромосом може вдбуватися одночасно в клькох точках. Кросинговер, що вдбуваться злее в одному мсц, називають поодиноким, у двох точках одночасно подвйним, у трьох потрйним. Насправд в живих клтинах кросинговер завжди множинним, а вс нш варанти стосуються конкретних генв, як дослджують у певнй груп зчеплення. Гамети, у яких вдбувся кросинговер, називають кросоверними.
бологчне значення- одним з джерел мнливост, а саме комбнативно
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.