(Безотлагательно!!! 20 баллов)Риси ускладнення ооганзац рослин(папоротеподбних, мохоподбних,
(Безотлагательно!!! 20 баллов)Риси ускладнення ооганзац рослин(папоротеподбних, мохоподбних, квткових)
Задать свой вопрос1 Папорот - травок'янист рослини, у их нема камбю, тому серед их не зустрчаються дерева. Листя - велик очень розсчен, вдходять вд кореневища. Черешки покрит бурими лусочками. Листя наростають верхвкою (як пагони), молоде листя утворюють на верхвц завитки - равлики, як захищають верхушечную меристему. Через цих особливостей, не властивих листю, х називають вайям. На кореневище утворюються додатков корн.Папоротнк - переважно лсов рослини. Особливо багато х у вологих лсах тропкв. Листя тропчних папоротей рзномантн за формою розмрами: можуть бути очень розсчен цльн, вд 3-4 мм (2-4 см) до 2 м (найбльш 5-6 м). Деяк являють собою лани з видатними стеблами листям, нод до 30 м.2Общее число видв близько 35 тис.
В життвому цикл мохоподбних, як нших вищих рослин чергування двох фаз: спорофта гаметофта. Однак, домну (переважа) гаметофит, в той час як у всх нших вищих рослин домну спорофт. Саме тому, моховидн розглядають як самостйну бчну глку в еволюц вищих рослин.
Гаметофт зазвичай багаторчний. Вн явля собою листоподбний талом або рослину у вигляд пагона, розчленованого на стебло листя. Корнй нема, х функцю виконують ризоди - вирости поверхневих клтин тла. Органи статевого розмноження - багатоклтинн. Спорофит, званий у Моховидних спорогоня, гра пдлеглу роль. Вн явля собою цилндричну нжку, що закнчуться кулясто, елптично або цилндрично коробочкою, всередин яко утворються спорангй з спорами. Спорогон паразиту на гаметофите, так отриму вд нього воду необхдну жу. Максимальна довжина тла (гаметофту спорогона) - 60 см.
Моховидн поширен на всх континентах свту, але нервномрно. У тропчних кранах - переважно в горах. Незначне число видв зроста в посушливих умовах, наприклад в степах. Деяк види ведуть епфтний спосб життя на крц дерев або водний. Основне рзномантнсть видв зосереджено у вологих мсцях пвнчно пвкул, в областях з помрним холодним клматом. У складанн рослинного покриву, особливо тундр, болт лсв, м належить видатна роль.
Моховидн за свою органзацю еколог ще близьк до водоростей. Як у водоростей, у них нема судин коренв. Деяк примтивн представники мають вегетативне тло у вигляд стелиться таллома з верхвковим (дихотомчний) розгалуженням, схожого на их металв водоростей. Заплднення пов'язане з водою. Серед Моховидних, як серед водоростей, нема дерев'янють форм. 3 Найважливша особливсть цветковихрастенй - наявнсть спецалзованого генеративного органу - квтки, що бере на для себя функц статевого розмноження залучення агентв запилення. Цветковиерастеня укладають сво семязачатки (семяпочки) в порожнину зав'яз, яка утворена зрощенням вдкритого плодолистка.
Це всi риси - важливiшi обирайте самi , гадаю оцiнете мою допомогу.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.