Чим вдрзняються переднй заднй кнц тла нфузор
Чим вдрзняються переднй заднй кнц тла нфузор
Задать свой вопросТло завдовжки 0,18-0,31 мм вкрите большою клькстю (10-15 тис.) вйок. Зовншнй шар цитоплазми ущльнений, завдяки чому тварина зберга сталу форму тла. Мж вйками розташован органоди захисту трихоцисти. Вони розташован у мембранних мшечках складаються з тла та наконечника. У вдповдь на подразнення трихоцисти вистрлюють, при цьому мембранний мшечок зливаться з зовншньою мембраною, а сама трихоциста за тисячн дол секунди подовжуться у 8 разв. Загалом на тл нфузор-туфельки налчують 3-5 тис. трихоцист.
Вд переднього кнця до середини тла туфельки проходить жолобок з трохи довшими вйками. На задньому кнц жолобка ротовий отвр, що веде в коротку трубчасту глотку. Вйки жолобка безперервно рухаються, створюючи течю води. Вода пдхоплю приносить до рота основну жу туфельки бактер, як через глотку потрапляють усередину тла нфузор.
У цитоплазм навколо их утворються травна вакуоля, до яко видляться травний ск. Цитоплазма в туфельки, як в амеби, перебува в постйному рус. Травна вакуоля вдриваться вд глотки й пдхоплються течю цитоплазми. Перетравлються жа засвоюються поживн речовини в нфузор так само, як в амеби.
Рух цитоплазми у тл нфузор-туфельки.Тварина ма дв скоротлив вакуол в переднй та заднй частинах тла. Кожна складаться з резервуара та стки радальних каналв, по яких вода та продукти життдяльност потрапляють до вакуол. Резервуар вдкриваться назовн порошицею. Вакуол скорочуються почергово кожн 20-25 с.
нфузоря-туфелька ма два рзних за будовою та функцями ядра: круглий диплодний мкронуклеус та бобоподбний полплодний макронуклеус. Мале ядро вдгра основну роль у розмноженн, а велике вплива на процеси руху, живлення, видлення.
Загалом тло тварини мстить 6,8% сухо речовини, з яко 58% склада блок, 31,4% жир, 3,6% зола.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.