Помогите, очень нужно! Дам много баллов!Нужен проект на тему Склад води

Помогите, очень нужно! Дам много баллов!
Нужен проект на тему Склад води та значення води в органзм
1) Загальне(приблизительно на пол страницы)
2) Дослдження(на страничку)
3) Висновок(где-то пол странички)

Задать свой вопрос
1 ответ

Вода в органзм : роль вмст. Реферат
Вмст води в органзм людини. Роль води в органзм


Вмст води в органзм людини

Кожна живая клтка органзму людини мстить цлющий водний розчин рзних живильних речовин.

В цлому органзм людини перебува на 8650% з води (86% у новонародженого 50% у ветхого).

Значення води в житт людини визначаться тими функцями тю величезною часткою, яку вона займа в загальнй мас тла людини його органв.

Достатн надходження води в органзм одню з основних разумов здорового способу життя. Вода бере активну участь в хмчних реакцях, що проходять в нашому тл, доставля живильн речовини в кожну клтку, виводить токсини, шлаки надлишки солей, сприя пониженню кров'яного тиску.

Споживання достатньо клькост води це один з кращих методв запобгти утворенню камння в нирках. Вода як би "мастить" суглоби, виконуючи тим самим роль амортизац для спинного мозку, а також регулю температуру тла забезпечу еластичнсть шкри. Вода необхдна для обычного травлення. Беручи участь в обмн речовин, ця ункальна рдина дозволя зменшити жиров накопичення понизити вагу.

Певний постйний змст води одна з необхдних разумов снування живого органзму.

Необхдно завжди пдтримувати оптимальну кльксть води в органзм!

Скльки води потрбно людин?

Людина надзвичайно гостро вдчува змну змсту води в органзм може прожити без не всього деклька дб.

При втрат води до 2% маси тла (11,5 л) з'являться спрага, при втрат 68% наступа стан напвнепритомност

При браку 10% з'являються галюцинац, порушуться ковтання.

При втрат води в об'м 12% вд маси тла, людина гине.

Недостатн споживання води порушу нормальну життдяльнсть органзму: з'являться утомленсть знижуться працездатнсть, порушуються процеси травлення засвоння ж, сповльнються перебг бохмчних реакцй, збльшуться в'язксть кров, що створю умови утворення тромбв, порушуться процес кровотворення. Без води неможлива регуляця теплообмну органзму з навколишнм середовищем пдтримка постйно температури тла.

Оскльки мозок на 75% складаться з води, вдносне його обезводнення виклика у клток мозку найсильнший стрес. Обезводнення плохо вплива на найважливш функц органзму, ослабляючи його роблячи уразливим для хвороб.

На думку ряду фахвцв дефцит води в органзм хрончне обезводнення найважлившою причиною багатьох захворювань: астми, алерг, пдвищеного артерального тиску, надмрно ваги, деяких емоцйних проблем, у тому числ депрес.

Потреба у вод залежить вд нраву живлення, трудово дяльност, стани здоров'я, вку, клмату нших чинникв. Потреба у вод доросло людини, що прожива в середнй смуз, 2,53 л в доба. В США нормою вважаться 1 л води на 1000 ккал рацону живлення.

Учен пдрахували, що частину води (1,5 -2 л) ми споживамо з жею напоями, близько 3% (0,3 л) води утворються в результату бохмчних процесв в самому органзм. Таким чином, потреба органзму в питнй вод склада приблизно 1,2 -1,5 л в доба.

Проте останнм часом деяк фахвц схиляються до думки, що нормальнй здоровй людин випивати потрбно все-таки 2 лтри в денек. Про всяк випадок. Щоб у жодному випадку не припуститися навть невеликого обезводнення.

До реч, йоги рекомендують вживати 810 стаканв чисто води в денек, тобто теж близько 2х лтрв.

Потреба у вод збльшуться в середньому: на 10% при пдвищенн температури тла на кожний градус вище 37 C при фзичнй робот середньо тяжкост потреба пдвищуться до 45 л при важкй бот на свжому повтр до 6 л, а при робот в гарячих цехах може збльшуватися до 15 л. (В. Г. Лфляндськй, доктор медичних наук, "Вода для здоров'я довголття").

Роль води в органзм

Вода гра велику роль в розвитку, зростанн фзологчних функцях живого органзму.

Все життво важлив процеси в органзм проткають у водних розчинах органчних неорганчних, речовин.

Рдини органзму (кров, лмфа, тканинна рдина), що омивають в раскладному тваринному органзм клтинн елементи, беруть безпосередню участь в процесах обмну речовин. Унверсальним внутршнм середовищем для всх органв тканин органзму кров.

Кров лмфа нашого органзму переважно складаються з води. Лмфа (вд лат. чиста вода, волога) рдина, що мститься в лмфатичних судинах хребетних тварин людини.

Завдяки властивостям води як розчинника кров лмфа служать деальним середовищем для проткання в органзм найскладнших хмчних процесв. Здатнсть органзму пдтримувати постйну температуру тла в значнй мр обумовлена трьома фзичними властивостями води:

вода волод високою здатнстю запасати тепло. Навть холоднокровн тварини здатн пдтримувати вдносну постйнсть температури тла при короткочасних коливаннях температури навколишнього середовища завдяки фзичним властивостям рдини, що мститься в х органзм;
Ева Зиберова
Я уже это лицезрела, в вебе
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт