5 методов приспособления живых организмов в озере
5 методов приспособления живых организмов в озере
Задать свой вопрос1У водному середовищ коливання температури впродовж доби та року менш, нж у наземно-повтряному. Це повязано з тим, що вода, на вдмну вд повтря, повльнше нагрваться й охолоджуться.
2У аква середовищ свтла найбльше у верхнх шарах. Тому здесь поширен зелен рослини. А глибоководн тварини, наприклад деяк риби червяки, живуть на глибин клькох клометрв. Там пану суцльна темрява.
Розглянемо, як пристосувалися мешканц водойм до дихання. Риби раки дихають розчиненим у вод киснем за допомогою зябер. Кити дельфни живуть постйно у вод, але дихають атмосферним повтрям (мал. 158). Тож час вд часу тварини виринають з води, щоб вдихнути повтря. Жаби дихають легенями на суходол шкрою у вод. Тюлен, морж перед зануренням у воду роблять глибокий вдих, набираючи в леген повтря.
Проживання у аква середовищ вплинуло на будову органв руху . Риби рухаються за допомогою плавцв, водоплавн птахи, бобри жаби за допомогою кнцвок, що мають перетинки мж пальцями. Тюлен й морж мають широкий ласти. Якщо на крижинах вони довол неповоротк, то у вод спритн й швидк. У жукв-плавунцв плавальн нжки нагадують весла.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.