Лаурети Нобелвсько прем з фзолог та медицини 2004р. Рчард Ексел

Лаурети Нобелвсько прем з фзолог та медицини 2004р. Рчард Ексел Лнда Бак вдкрили гени що вдповдають за сприйняття запахв. Чому це вдкриття таким важливим для науки?

Задать свой вопрос
1 ответ
8.10.2012 у Стокгольм були оголошен мена лауреатв Нобелвсько прем з медицини та фзолог - в цй категор нагороди присуджен англичан Джону Гардону вченому з Япон Сн'я Яманаку, як повдомляться в прес-релз, за "вдкриття можливост перепрограмування зрлих клтин в плюрипотентн".

Простше кажучи, вчен нагороджен премями за роботи в галуз вивчення проблеми отримання ндукованих стовбурових клтин. Церемоня нагородження нових лауреатв прем запланована на 10 грудня 2012 року.

Сер Джон Гардон народився в 1933 р. сразу вдомим британським бологом, який веде боту з пересадки клтинних ядер. Вн - випускник Оксфордського Унверситету, свй докторський ступнь вчений захищав в технологчному нститут в Калфорн.

 Ще в 1962 роц Гардон провв вражаючий експеримент, замнивши ядро з яйцеклтини жаби на ядро, взяте з клтин ж кишечного тракта, в итог чого, з тако яйцеклтини згодом розвивалися нормальн пуголовки. Цим експериментом вчений довв, що в геном вузькоспецалзованих клтин може збергатися нформаця, яко цлком достатньо для роботи всх нших клтин органзму.

Другий лауреат Нобелвсько прем цього року, Сн'я Яманака народився в Япон в 1962 роц, вчився в унверситет Кобе, а ступнь докторанта отримав в осакському унверситет в 1993 роц. У 2006 роц японський вчений провв дослдження, яким довв, що, активувавши всього злее чотири гени клтин сполучно тканини, х можна перетворити на стовбуров клтини, з яких можуть надал розвиватися будь-як клтини органзму.


Владислав Дятленко
Извините пожалуйсте мне надобно ответь почему это важно для науки , а не про открытие ученых
Галина Лабадева
немогу втавить
Василий
Нобелвськ прем, заснован на початку ХХ столття, найбльш престижними науковими вдзнаками, сторя присудження яких значною мрою вдбива складний шлях розвитку природознавства та й цивлзац взагал протягом столття, що минуло. Сьогодн можна з повною впевненстю стверджувати, що, незважаючи на неоднозначний та певною мрою субктивний процес вдбору та оцнки кандидатв, концептуальн розбжност та критичн зауваження, як неодноразово
Пашка Дилигенский
ой нето
Женя
аветь мне на етот вопрос
Шерщиков Олег
Написати роздум-казку про розвиток тварин. Срочно помогите..
Бугакин Кирилл
атветь
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт