!!!Вддаю за допомогу 80 балв!!! Будьласка напишть розповдь про "Сучасн дослдження

!!!Вддаю за допомогу 80 балв!!! Будьласка напишть розповдь про "Сучасн дослдження свтового океану" мнмум на одну сторнку у зошит.

Задать свой вопрос
1 ответ

Освоння Арктики. Арктикою називають пвнчну приполярну область нашо планети. Заповтною мрю багатьох дослдникв ц частини Земл з украй суворими умовами природи було досягнення Пвнчного полюса. Тривалий час помилково вважалося, щобля полюса океанчн води вльн вд криги, атому крзь их можна прокласти шлях з вропи до Китаю та нд

Завзятими мандрвниками було зроблено чимало спроб досягти заповтно точки, використовуючи рзн засоби пересування: морськ судна, повтрян кул, собач запряги. Проте здебльшого вони закнчувалися трагчно.


Нарешт 6 квтня 1909 р. Пвнчного полюса вдалося досягти колишньому офцеру вйськово-морського флоту США Робер-ту Лр. Попередньо вн здйснив п'ять невдалих спроб. Санний загн з його супутниками дстався заповтно мети пробув на полюс 30 годин.


Уперше в стор мореплавства Пвнчного полюса досяг росйський криголам Арктика у 1977 р., там вн перебував чотири години.  


Освоння Арктики уможливило прокладання Пвнчного морського шляху, який з'днав вропейськ й далекосхдн морськ порти Рос. Уперше вн був пройдений кораблем Вега у другй половин XIX ст. шведською експедицю Нльса Нор-деншельда, щоправда, з зимвлею. Впродовж навгац 1932 р. цей шлях здолали на судн Сибряков радянськ мореплавц на чол з Отто Шмдтом.


Саме в 30-х роках XX ст. розпочалося вивчення Арктики з полярних обсерваторй, як працювали на дрейфуючих крижинах. Першу з их Пвнчний полюс-1 органзовано в 1937 р. Повтряну експедицю з органзац обсерватор очолював Отто Шмдт, а роботу само станц на крижин ван Папанн.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт