Таблица неизменных ветров, Поссадов, муссонов, западных ветров, стоковых. Надо указать их

Таблица неизменных ветров, Поссадов, муссонов, западных ветров, стоковых.
Надобно указать их описание, свойства и где всераспространены. Пожалуйста прошу помогите)).

Задать свой вопрос
1 ответ
Бризи втри з добовим перодом, як дмуть по берегах морв великих озер. Денний бриз дме з моря (озера) на нагрте узбережжя, нчний з охолодженого узбережжя на море (озеро). Вертикальна потужнсть бризового шару деклька 100 метрв, його розмщення вглиб берегово лн клометри десятки клометрв. Бризи добре помтн в стйку лтню погоду (в антициклонах). Вони спостергаються на берегах Блого, Чорного, Азовського, Каспйського морв, озер Ладозького, Онезького, Севан, ссик-Куль та н. Особливо яскраво бризи виявляються в тропках.

Мусони рух повтря в нижнй частин тропосфери над певними регонами Земл з рзкою змною його напрямку вд зими до лта на протилежний або близький до протилежного; напрям руху повтря при мусонах протягом сезону дуже стйкий. Оскльки зимов мусони частше всього ориентирован з суш на океан (континентальн мусони), а лтнз океану на сушу (океанчн мусони), то одночасно з змною мусонв проходить змна сухо малохмарно зимово погоди на вологу дощову лтню. Мусони визначають основн особливост мусонного клмату.

Мусонний клмат клмат регонв, у яких атмосферна циркуляця ма нрав мусонв вдрзняться рзко вираженим рчним ходом опадв з дуже сухою зимою (континентальний мусон) дощовим лтом (океанчний мусон). На захдних окранах материкв у субтропчних широтах, де зимовий мусон спрямований з океану, а лтнй з континента, розподл опадв за сезонами зворотний; клмат цих районв прийнято називати середземноморським.

тропчн нетропчн мусони. Тропчн мусони це мусони тропчних широт, найбльш отличительно виражен в басейн ндйського океану, включаючи пвдень Аз, центральн райони Африки, пвнч Австрал. Лтнй тропчний мусон, як правило, океанчний, супроводжуться значними опадами; зимовий континентальний створю малохмарну, суху погоду. Лтнй тропчний мусон на пвдн Аз ма переважно пвденно-захдний напрям, зимовий пвнчно-схдний.

Нетропчн мусонице мусони нетропчних (помрних полярних) широт, з добре вираженим переважанням 1-го напрямку втру взимку протилежного або близького до протилежного напрямку влтку. Вони пов'язан з сезонно змнним розподлом баричних систем наданим районом, що, у свою чергу, залежить вд сильншого охолодження взимку нагрвання влтку континентв у порвнянн з океанами. Особливо характерн нетропчн мусони Дальнему Слету (Схдний Китай, Корейський пвострв, Японя), менше пвнчнй окран враз деяким ншим регонам.

Пасатице постйн втри, як дмуть з длянок високого тиску в напрям екватора.

Повтря, нагрте над екватором, пднматься рухаться до полюсв. Та оскльки земна куля обертаться, на повтряну течю почина дяти сила обертання Земл. Чим отдал вд екватора, тим вдхиляюча сила обертання Земл ста бльшою, повтря почина рухатись у Пвнчнй пвкул не на пвнч, а на пвнчний схд. близько 30 пн. пд. ш. повтря у верхнй частин тропосфери вже йде з заходу на схд.

Скупчення повтря у верхнх шарах тропосфери на 30 пн. пд. ш. та його опускання приводять здесь до зростання атмосферного тиску бля поверхн Земл та утворення величезних антициклонв. На пвдень вд смуги найвищого тиску, тобто на пвдень вд 30 широти у Пвнчнй пвкул, повтря перемщуться в пвденному напрям, тобто до екватора, де атмосферний тиск нижчий. У Пвденнй пвкул також виникають аналогчн теч повтря в нижнх шарах атмосфери вд пояса високого тиску (30 пд. ш.) в бк екватора до помрних широт.



Отже, пасати це постйн втри бля поверхн Земл вд 30 пн. пд. ш. в напрям до екватора.

Втри у верхнх шарах атмосфери вд екватора до 30 пвнчно пвденно широти називаються антипасатами. Пасати й антипасати утворюють повтряне колесо, по якому пдтримуться безперервний кругообг повтря мж екватором тропками.

Циклон великомасштабне атмосферне збудження вихрового нраву (на початковй стад хвильового), пов'язане з зниженим тиском. Мнмальний тиск припада на центр циклону. Втри в циклон Пвнчно пвкул дмуть проти годинниково стрлки, спрямовуючись у нижньому шар до центру; у Пвденнй за стрлкою годинника з таким же спрямуванням у нижньому шар. У поперечнику циклони досягають 10003000 км. з фронтами в циклон пов'язан широкий зони хмар та опадв; хмари та опади нших типв спостергаються також у циклон всередин повтряних мас незалежно вд фронтв. Проходження фронтв пдчас циклонв вдповдна змна повтряних мас створюють рзк коливання температури. Швидксть поступового руху в циклон в середньому близько 30 км/год; напрям перемщення



, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Последние вопросы
Во сколько раз число атомов кислорода в земной коре больше числа

Химия.

Составить монолог от имени дневника двоечника 7-10 предложений

Русский язык.

Рассматривая литературный язык как сложное взаимодействие книжного языка и разговорного,В.И.Чернышёв горячо

Разные вопросы.

Арабы входят в __________________ групп народов. Местом расселения арабов с незапамятных

Разные вопросы.

Грузовой автомобиль марки краз за одну поездку может доставить 7.500 кирпичей

Математика.

Определить предложения какие они по цели высказывания и по интонации

Русский язык.

"Три толстяка" Называли эту площадь Площадью Звезды последующей причине.

Русский язык.

на одной грядке коротышки посадили 3 ряда морковок по 8 штук

Разные вопросы.

эссе на тему какое образование дается в каждой семье

Қазақ тiлi.

Put the verb in brackets into the Present Indefinite. 1The Volga ,

Английский язык.

Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт