Алгоритм (латинклич. Algorithmi за араб. м'ям узб. математика аль-Хорезм) набр нструкцй, як описують порядок дй виконавця, щоб досягти результату розв'язання задач за скнченну кльксть дй; система верховодил виконання дискретного процесу, яка досяга поставлено мети за скнченний час. Для взуалзац методв нередко використовують блок-схеми.
Для компьютер'ютерних програм метод списком деталзованих нструкцй, що реалзують процес обчислення, який, починаючи з початкового стану, вдбуваться через послдовнсть логчних станв, яка завершуться кнцевим станом. Перехд з попереднього до наступного стану не обов'язково детермнований деяк алгоритми можуть мстити елементи випадковост.
Поняття методу належить до пдвалин арифметики. Обчислювальн процеси методчного характеру (як-то арифметичн д над цлими числами, знаходження НСД двох чисел тощо) вдом людству з глибоко давнини. Проте, чтке поняття алгоритму сформувалося лише на початку XX столття.
Часткова формалзаця поняття алгоритму розпочалася з спроб розв'язати задачу розв'язност (нм. Entscheidungsproblem), яку сформулював Давид Гльберт у 1928 р. Наступн формалзац були необхдн для визначення ефективно обчислювальност[1] або ефективного способу[2]; до цих формалзацй належать рекурсивн функц Геделя-Ербрана-Клн 1930, 1934 та 1935 рокв, -числення Алонзо Черча 1936 р., Формулювання 1 Емля Поста 1936 року, та машина Тюринга, розроблена Аланом Тюрингом протягом 1936, 1937 та 1939 рокв. В методолог метод базисним поняттям склада основу опису способв. З методолог виходить яксно нове поняття методу як оптимальнсть з наближенням до прогнозованого абсолюту. Зробивши все в послдовност методу за граничних разумов задач мамо деальне ршення нагальних заморочек науково-удобного нраву. В сучасному свт метод будь-яко дяльност у формалзованому вираз склада основу освти на прикладах, за подоби. На основ подбност методв рзних сфер дяльност була сформована концепця (теоря) експертних систем.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.
Русский язык.
Разные вопросы.
Разные вопросы.