Пдсумовуючи наведене про стан держави права Украни в другй половин 60-х на початку 80-х рр., можна зробити так висновки. Полтичне життя Украни вдбувалося пд знаком незавершеност, половинчастост, непослдовност та суперечливост, вдставання у розв'язанн об'ктивно назрлих завдань, вдсутност конче необхдних змн. Значною мрою це було зумовлено тим, що бюрократична партйно-державна правляча верхвка СРСР намагалась зберегти командно-адмнстративний способ управлння, який отримав свй найбльший розвиток у 30-т роки за разумов культу особи Стална, жорстко вольовий, що спирався на бюрократичний апарат, а не на народну нцативу, з проритетом де, а не потреб сподвань людей. Його злее очистили з урахуванням хрущовсько вдлиги ( то не повнстю) вд найбльш одозних прийомв, перш за все пов'язаних з масовими репресями, але сам стиль управлння авторитарно-патерналстський, антидемократичний залишився майже без змн. Тоталтарний лад цього перхвалу став золотим вком партократ.
УРСР у склад Союзу РСР, незважаючи на проголошену закрплену Конституцю сувереннсть, залишалася економчно, полтично та деологчно залежною вд свавол союзного бюрократичного центру. Укранський люд був позбавлений гдних сучасно цивлзац умов життя. Щонайменше пробудження його нацонально свдомост таврувалося як прояв так званого буржуазного нацоналзму жорстоко придушувалося.
Панування бюрократичних сил призводило до порушень владою законност, прав свобод громадян. До середини 80-х рокв стала особливо помтною економчна, соцальна, полтична криза радянського суспльства. Суспльство потребувало конструктивного оновлення.
Для друго половини 60-х першо половини 80-х рокв отличительною була безусловна монополя комунстично парт на владу. Неототалтарний режим прикривався докттриного загальнонародно держави, яка формувалась в контекст деолог переходу до комунстичного суспльства. Вона передбачало суттву трансформацю соцально бази радянського суспльства, розмиття граней мж рзними класами прошарками, мж мстом селом. Припускалось розширення колегальних демократичних засад в державному управлнн з наступним перетворенням його в "Народне громадське самоврядування. Технократична тенденця, яка проглядалась в кервництв економкою державою, прийшла в зткнення з деологчною доктриною партйност.
Головною тенденцю розвитку держави права була жорстка централзаця дгржавного механзму, правоохоронних органв, правово системи.
Бюрократична партйно-державна номенклатура намагалася уберегти командно-адмнстративний стиль управлння. Панування бюрократично номенклатури призводило до порушення владою законност, прав свобод громадян.
Таким чином, суспльно-полтичне правове життя Украни розвивалося в умовах наростання гостро кризи неототалтарного режиму. На черз денька стало питання про саму можливсть його снування.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.