Назвть науков вдкриття вропейських учених,як викликали невдоволення католицько

Назвть науков вдкриття вропейських учених,як викликали невдоволення католицько церкви.Чому так сталося?

Задать свой вопрос
1 ответ
Перод Середньовччя дуже позначився на церкв, зокрема католицькй. Як вдомо, церква завжди намагалася контролювати люд, саму владу.
На горе глави церкви, сталися так реч, як вдсунули роль церкви на другий план.

Перш за все, велик географчн вдкриття привели до розвитку торгвл росту багатства, особливо серед жителв торгових мст. Розбагатл на торгвл люди не бажали, щоб хн грош дставалися очолювано римським папою католицькй церкв у вигляд численних платежв поборв. Усе це вдбилося на свдомост людей. Вони усе бльше размышляли про сьогодншнй день, про земне життя, а не про загробне снування життя небесне. В епоху вдродження з'явилося багато людей, як займалися просвченням. На хньому тл стали особливо помтн напвграмотнсть фанатизм багатьох ченцв священикв. Ще вчора роздроблен королвства поднувалися в могутн централзован держави. хн правител прагнули пдкорити свою владою таку впливову силу, як церква.
(це не вдносимо до наукових вдкриттв, але сам дан дуже корисн)

Також, церква не здатна була визнавати науку. Як ми знамо, католицька церква злее в кнц 20 столття визнала те, що Земля обертаться навколо сонця. Але це вдкриття зробив ще Миколай Коперник приблизно 400 рокв тому! Церква не змогла змиритися з тим, що наука знала бльше. Отже, втрата авторитету була неможливою в очах духовенства.

нше наукове вдкриття. саак Ньютон довв, що все пдкоряться природним законам. Вн
сформулював закон всесвтнього тяжння математично обгрунтував закони, що керують цими процесами. Звернмо увагу, Ньютон науково пдтвердив вс процеси, а не просто пояснив х божественними проявами.

Щодо ншо науково дяльност. Алхмя, яка намагалася створити речовину, що перетворить будь-який метал у чисте золото.Звичайно, що це не вигдно церкв. Контроль над людиною при розмреному житт з кучами золота у кишен був би неможливим.

В наукових вдкриттях церква вбачала загрозу. На жаль, дуже пзно вона опам'яталася вибачилася за сво жахлив дяння.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт