Яку полтику здйснював уряд росйсько мпер стосовно укранських земель? як змни

Яку полтику здйснював уряд росйсько мпер стосовно укранських земель? як змни в житт укранцв вони спричинили?

Задать свой вопрос
1 ответ
  • З лквдацю полтично автоном Украни наприкнц XVIII ст. царський уряд посилив колональний наступ на землях, запровадив загальномперську державно-полтичну систему з унфкацйними методами управлння.
  • Знищення росйським царизмом наприкнц XVIII ст. укрансько державност на Лвобережж та Слобожанщин супроводжувалось русифкацю корнного населення. Цю колонзаторську полтику стосовно укранського народу росйська влада здйснювала переважно деологчно-адмнстративним шляхом.
  • Царськ адмнстратори витсняли укранську мову з мперських установ навчальних закладв усх ланок освти.
  • Для задоволення свох потреб у грошах, як весь час зростали, помщики посилювали панщину та скорочували селянськ надли, що призводило до розорення селянства деградац помщицьких господарств. Прогресуючий х занепад виявився у зростанн заборгованост помщикв держав, що становила у першй половин XIX ст. понад 83 млн. крб. Тому наприкнц 50-х рокв помщиками було оформлено пд заставу майже кожен четвертий маток в Укран.
  • Базу промислового перевороту складав технчний переворот, сущность якого полягала у замн ручно прац машинною, широкому впровадженн у виробництво парових двигунв, удосконалених технологй. Вдбувалося поступове витснення крпацько мануфактури капталстичною фабрикою.
  • Динамка розвитку промислово сфери ц доби визначалась бурхливим зростанням клькост промислових пдпримств, промисловим переворотом, впровадженням ново технки та технолог, пдвищенням рол вльнонаймано прац, виникненням нових галузей промисловост. Ус ц процеси й тенденц становлять сущность змст двох суперечливих, але взамопов'язаних суспльних явищ: кризи, занепаду, проте все ж певного домнування старих феодальних вдносин та структур, як дедал бльше гальмували розвиток суспльства, зародження, становлення та формування у границах феодалзму нових капталстичних вдносин.
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт