Термново!!!Ессе або твр на одну з тем:1.Життя на фронт в

Термново!!!Ессе або твр на одну з тем:
1.Життя на фронт в тилу.Ставлення населення до вйни
2.Переосмислення системи загальнолюдських чинностей
3.Змна статусу жнки в перод вйни


Теми стосуються Першо свтово вйни

Задать свой вопрос
1 ответ


Не менш важкими стали наслдки вйни для Рос. Перша свтова вйна стала великимвипробуванням для росйського суспльства, змнивши його економку, полтику, суспльнупсихологю та к з багатьох тенденцй, як були характерн для того перхвалу. Характерним нам здаться епзод, если в серпн 1914 року натовп уврвався в нмецьке посольство  розгромила це будвництво 1.

Перш битви, особливо наступальна операця росйських вйськ у Прусс восени 1914 року, фактично врятувала вд розгрому Франц, хоча не виправдала надй наявних в повнй мр, проте залишала деяк пдстави для оптимзму. Галицька битва, в якй росйська армя повнстю розгромила диного союзника Нмеччини - Австро-Угорщину, просунувшись углиб територ супротивника до 350 км, пдкрпила ц над.

Збереглося чимало джерел, як свдчать про ставлення рзних верств населення Рос до першо свтово вйни в 1914 роц 2.

Загальна оцнка сторикв зводиться до визнання патротичного пдйому, що охопила всю крану - вд царсько династ до селян. При цьому посилаються на так факти як припинення страйкв, успшна моблзаця, добровольча запис у дючу армю, велик пожертвування на рахунок оборони, досить помтну участь населення у вйськових позиках держави та нш.

У Санкт-Петербурз, в перш мсяц вйни, спостергалося безлч фактв, в цлому люструють настро росйського суспльства того перхвалу. Так у Санкт-Петербурз кожен день проходили демонстрац на пдтримку короля союзникв. Сучасники описують це так: Робтники залишали червон революцйн прапори брали в руки жеребцы, портрети короля.Студенти залишали унверситети добровльно йшли в армю. Офцерв, що зустрчалися на вулицях, захоплено качали на руках 3.

Наведемо ще одна думка авторитетного сучасника тих подй. Керенський писав про цей перод наступне; в 1914 р. народ вдразу розцнив конфлкт з Нмеччиною як свою кровну вйну, если на карту була поставлена толика Рос 4.

Однак Лодзинська Варшавсько-вангородська операц призвели до того, що на схдно-вропейському театр бойових дй (як на Захдному) встановився позицйний фронт. Стало зрозумло, що вйна буде затянутою.

Вйна вимагала моблзац людських всх матеральних ресурсв. В даний час дослдники визнають, що Рося не була готова до велнням затяжний виснажливо вйни, що програма вйськового розвитку перебувала в процес реалзац, дальнему до завершення, не було определенного плану моблзац всх ресурсв на потреби фронту.

Ц, в цлому об'ктивн причини, а також ряд вйськових поразок, як росйська армя зазнала в ход компан 1915 року, а також втрата безлч промислових територй Польщ та Прибалтики певним чином пдкоригували настро в тилу. Про це ми поговоримо в нашому подальшому виклад.

1.2 Змни тилових настров у 1915-1917 роках

Отже, в попередньому виклад ми переконалися в тому, що в початковий перод першо свтово вйни для росйського суспльства були характери ультра-патротичн настро, як, проте, виявилися непдтвердженими реальним станом справ на фронтах. Особливо явним це стало в 1915 роц.

У 1915 роц Нмеччина виршила завдати основний удар на Схдному ешкоджа пода

Владимир Коничев
Велике дякую, а на яку це тему ?
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт