Як особливост конопису в Укран?

Як особливост конопису в Укран?

Задать свой вопрос
1 ответ
Вступ

конопис - це не просто стиль живопису, творчий напрямок чи спосб заробтку - це, насамперед, вид служння Церкви Христово. Це шлях, що даться не всм не усм пд силу його винести. Це тамниця, що не вдкриваться повною мрою мирянину чи вдокремленному геню живопису: цьому потрбно посвятити для себя цлковито. Це школа коптко прац, суворого посту внутршнього молитовного длання. Це мова лнй, фарб, знакв православного богослов'я, де нема нчого випадкового надуманого. Це щире виконання Святого Письма Передання. Це втлення невидимого Первообразу, де вся Правда, Божою милстю, вдкрита, як абетка, як натхнення для молитви благочестя, очам тих, хто молиться.

кона самою свою живою присутнстю свою формою, змстом та стилем свдчить про перевтлення людського життя, если до нього торкаться Божа милсть. Лн перспективи в кон зводяться докупи аж за гладачем. тим самим, разом з стилзовано зображеними особами, вн 100 нби спвучасником подй, представлених в кон, змнються вдновлються у свт свято любов, маючи можливсть усвдомити роль усього створеного з погляду вчност.

Культ кон офцйно був прийнятий на сьомому вселенському собор 787р. у м.Нке. кона (грецьке Уко V зображення, образ) у християнств (православя, католицизм) живописне, мозачне або рельфне зображення святих, якому надають священного нраву. За християнською легендою першим конописцем вважаться вангелст Лука .Ще при житт Дви Мар, матер Христа, Лука вдобразив образ. Побачивши сво зображення, богоматр промовила: Нехай буде з ним благодать Сина мого моя .З того часу слова згадувалися завжди, если люди прибывали поклонитися виду Богоматер.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт