Порвняйте наслдки модернзац рос та Япон у другй половин 19 столття

Порвняйте наслдки модернзац рос та Япон у другй половин 19 столття (укажть спльн та вдмнн риси)

Задать свой вопрос
1 ответ

Модернзаця промисловост на початку 20 столття стала главною метою полтики багатьох держав свту. Саме вд темпв модернзац залежало пдвищення вйськово могутност, розширення експорту змцнення добробуту громадян. Модернзаця кран у цей перод була розделена на дв основн модел органчного наздоганяючого розвитку.

Модель органчного розвитку
Така форма модернзац була притаманна США, Франц Великобритан. ндустральний розвиток в цих державах вдбувалося поетапно залежало вд соцально економчних передумов. Так у Великобритан модернзаця промисловост починалася з удосконалення важкого машинобудування.

На пдпримствах встановлювалися нов верстати двигуни. Обладнання з стал чавуну сприяло пдняттю грничо справи. Не вдставали вд модернзац пвнчн штати США, яких не торкнулися феодальн вдносини, подбно пвдень держави.

На впровадження модел органчного розвитку цим кранам знадобилося бльше столття. Головною умовою модернзац було розширення зовншнього внутршнього ринку. Важливим також було створення акцонерних товариств, як регулювали притоки банквського капталу у виробництво.

Модель органчного розвитку модернзац була доступна тльки державам з полтичною соцальною стабльнстю, з змцнилася владою наявнстю больших промисловцв. Така форма модернзац була прийнятна кранам, як спочатку стали на шлях промислового виробництва, як домнуючо сфери народного господарства.

Модель наздоганяючого розвитку
Незважаючи на те, що так держави як Рося, Нмеччина, Австря. Угорщина, таля Японя також володли значно розвиненим мануфактурним виробництвом, х прилучення до ндустрального суспльства проходило вельми нервномрно.

Негативну роль у цьому зграла стотна обмеженсть матеральних ресурсв, а також внутршн мжусобиц, викликан соцально полтичною нестабльнстю в державах. нцатива модернзац промисловост в таких кранах виходила безпосередньо вд уряду була позбавлена пдтримки, як самих великих пдпримцв, так населення.

Головним стимулом модернзац виробництва в Росйськй мпер стала поразка в Кримськй вйн, яке викликало необхднсть пдвищення вйськового виробництва. Розпочат вдразу ж псля крпосно реформи, модернзаця протривала аж до 20- х рокв 20 столття.

Протягом цього перхвалу, на ндустральному становленн вдображалися вс полтичн под в держав, через що цей процес безлч разв обривався. Стимулом модернзац Австро -Угорщини стало поразка у вйськових дях з Пруссю.

Першою азатською краною, що вступила на шлях модернзац промисловост, стала Японя. На вдмну про багатьох держав, у процес модернзац японсько промисловост значну роль зграла деологя.

мператор зумв переконати населення в тому, що земним посланником господа викону його пряму мсю. Якщо спочатку люд интенсивно протестував проти змцнення промисловост, так як головний ставка у розвитку господарства робилася на аграрний сектор, то з часом вн прийняв волю мператора.

Головною особливстю наздоганяючо модел розвитку був тотальний контроль над процесом впровадження нових технологй з боку держави.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт