Охарактеризуйте окупацйний режим в Укран в 1941-1944рр

Охарактеризуйте окупацйний режим в Укран в 1941-1944рр

Задать свой вопрос
2 ответа

Вйськова адмнстраця

Схдн райони Украни (Чернгвщина, Сумщина, Харквщина, Донбас) до узбережжя Азовського моря, пвдень Кримського пвострова

Новоутворен адмнстративн одиниц очолили генерал-губернатори. Особливу нелюбовь до укранцв виявив рейхскомсар Ерх Кох, якого називали коричневим царем Украни.

Псля окупац Украни було встановлено нацистський новий порядок, який передбачав лквдацю суверентету або державност завойованих кран (територй), економчне пограбування використання всх ресурсв в нтересах III рейху, расову дискримнацю, геноцид, антисемтизм, терор вбивства невинних людей.

В Укран дяли каральн органи нациств (СС, СД, гестапо), як проводили терор проти мирного населення. У счн 1942 р. нмецьким командуванням був прийнятий план фзичного знищення врев на територ всх окупованих кран вропи. Полтика нацистсько Нмеччини та прибчникв у переслдуванн й знищенн врейства в 19331945 pp. отримала назву Холокост (вд давньогрецького holo-caustosis знищення вогнем, жертвопринесення).

Нацисти застосовували жахлив засоби страти: отруння у газових камерах, спалення у крематорях, голодомор, цькування собаками. Створювалися концентрацйн табори гетто для врев. Масове знищення врев вдбулося в Кив (Бабин Яр), Харков (Дробицький Яр), Львов, Бердичев, Одес. За роки окупац в Бабиному Яру в Кив загинуло понад 220 тис, у Дробицькому Яру в Харков понад 60 тис, в Янвському концтабор у Львов понад 160 тис. укранських громадян переважно врейсько нацональност.

Терор фзичний супроводжувався моральним терором. На магазинах, ресторанах, перукарнях висли написи: Тльки для нмцв, Укранцям вхд заборонено. Мирному населенню мст заборонялося користуватися залзницею, мським транспортом, поштою, телеграфом, аптеками, Були зачинен школи й вищ заклади освти. Обмежувалися постачання мст продовольством, медичне обслуговування. Укранц перетворювалися на людей третього сорту. Влаштовувалися публчн страти комунств, комсомольцв, представникв радянсько влади. Загалом в Укран в перод окупац було вбито 3,9 млн осб мирного населення 1,3 млн вйськовополонених.

Окупацйна полтика малюсенька вдверто колональний нрав. Було введено примусову трудову повиннсть. Щоб забезпечити бльш ефективну експлуатацю укранського села, нмц зберегли колгоспи. Людей силомць вивозили на роботи до Нмеччини. Почалося безсоромне пограбування матеральних культурних цнностей Украни: були розграбован сотн музев, бблотек, будинкв творчост. До Нмеччини вивозилися продовольство, обладнання, сировина, коштовност, чорноземи, а також робоча сила. з Украни на примусов роботи до Нмеччини було вивезено 2,4 млн осб.

За розробленим ще 1940 р. стратегчним Генеральним планом Ост гтлервська Нмеччина передбачала щодо Украни так входи:


Часткове онмечення мсцевого населення; заселення нмцями окупованих земель.

Масова депортаця населення, у тому числ укранцв, до Сибру.

Пдрив бологчно сили слов'янських людв.

Економчне пограбування територ Украни; перетворення мсцевого населення на рабв.

Пограбування культурних цнностей, знищення пам'яток культури.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт