1. Для прикрытия своих брутальных планов управляющие круги Польши использовали украинских
1. Для прикрытия собственных брутальных планов верховодящие круги Польши использовали украинских буржуазных националистов, главарь которых С. Петлюра 21.04.1920 г. в Варшаве заключил изменническое соглашение, в соответствии с которым Директория в размен на признание её верховной властью на Украине отрицалась от Зап. Волыни и Вост. Галиции в пользу Польши.
2. Унверсальне значення боротьби мж Совтською Росю в тому, що це був не тльки мжнародний конфлкт, але також удар двох соцально-полтичних систем деологй; устрою вльно, разумно демократ з устром тоталтарно диктатури, що в самй основ ворожа до свободи й гдност людини. Нема сорому в тому, щоб бути переможеним у боротьб за свободу. Навпаки, така поразка може стати джерелом духовно обнови, що з нього черпатимуть силу наступн поколння, продовжники ц само боротьби на новому сторичному етап.
ОТВЕТЬТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Вопросы:
1. Чи зрозумло з наведених текств, чи полтичн погляди захищають хн автори.
2. Спробуйте пояснити, чому сторики мають рзн точки зору на дяльнсть УНР.
3. Чи спвпада ваша точка зору з позицю наведених создательв? Висловть особисту думку з питання.
1. з першого джерела видно, що воно вийшло з-пд пера радянського шовнста. Це просто вдчуваться в таких висловах як : "буржуазн нацоналсти" (нацоналстом Петлюра не був, радше соцал-демократом), "зрадницький договр" (одразу мимовол приходить на думку, дарите, обсирання Мазепи Петром 1). Приятеле джерело - риторика укранського дяча, можливо, сторика. Мова пднесена, але без злоби, а радше з запалом - напевне взята з якось промови.
2. сторики, перш за все, також люди, на них мають вплив рзн свтоглядн та деологчн системи, подекуди й банальне виховання :) Для росйських сторичних кл, сильно скутих покладеною на их мсю служити рупором державно влади в минуле, признати окремшнсть Укрансько революц вд Росйсько - означа наразитися на несприйняття колег, у кращому випадку.
Однак, як показу практика, укранський сторик "обов*язково" повинен бути нацоналстом, накше його звинуватять у плюндруванн сторично правди. Хоча ситуац з деологчними розбжностями та х сприйняттям в укранськй науц все ж дещо м"якша, нж у росйських колег.
3. Моя позиця - позиця помркованого нацоналзму, навть радше нацонал-демократ. Ближче мен все ж таки приятеле джерело, однак я, якби довелося стати сториком, писала би про под в мой держав виваженше й бльш по сут :)
Сподваюся, чимось посодействовала ;)
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.