порвняльна черта пана Журдена пан Журден
Порвняльна характеристика пана Журдена пан Журден
Задать свой вопросУ першу чергу потрбно проаналзувати стосунки пана Журдена та його дружини. Пан Журден дуже помркована, дуже удобна жнка, тому вона добре розум, що головним у цьому житт грош. Дивне навть образливе для не перетворення чоловка вона повязу з тим, що вн вдйшов вд свого звичного життя, намагаючись стати шляхтичем. Саме ж бажання, з погляду пан Журден, стало для чоловка причиною життвого краху: Та ти зовсм з глузду зхав, чоловче! вс вигадки почалися в для тебя вдтод, як ти з цими аристократами злигався. Звичайно, пан Журден ма рацю, вона цлком права у тому, що поведнка чоловка принижу поважну людину, робить пана Журдена не злее посмховиськом, а, найголовнше, майже повнстю позбавля його притаманного цй людин здорового глузду.
Чоловк, у свою чергу, намагаться переконливо довести дурнй пан Журден, що його стосунки з аристократами, а саме з графом Дорантом, наближають звичайного мщанина до свту аристократв. Быстрше за все, пан Журден каже про це щиро, оскльки вн врить у те, що Дорант дйсно допомага йому досягти бажаного. Розумна людина, вн перетворються на дитину, у захват позича графов велик грош, як той не збираться несли йому повертати. Справедлив докори дружини, яка каже про графа, що вн робить тоб послуги, вн ласкавий до тебе, але за те ж вн грошенята в тебе позича, незвичайно дратують пана Журдена. Вн на свою користь тлумачить поведнку графа, бачить злее те, що хоче бачити.
Тверезий погляд пан Журден на реч, вдвертсть певною мрою контрастують з поведнкою чоловка, який нод повнстю вдриваться вд реальност. Ми можемо припустити, що саме така дружина завжди була потрбна панов Журденов: хнй здоровий глузд допомг подружжю нажити багатства, вони чудово доповнюють одне 1-го. Пан Журден постйно знущаться з чоловка, вона не прихову свого негативного ставлення до його витвок. Гострий язик дружини, вмння помтити правду, назвати цю правду правдою сприймаються паном Журденом як суцльна неповага до нього та його шляхетних знайомих, така поведнка дружини також драту свавльного чоловка. Але не можна не визнати, що саме дружина не да чоловков остаточно зхати з глузду, саме вона оберга його вд остаточного божевлля через бажання стати справжнм аристократом!
Взагал ж образ пан Журден приваблю тим, що ця жнка поста в комед свордним уособленням здорового глузду, народно мудрост, навть, можна сказати, демократизму здесь треба згадати стосунки з Нколь, если господарка й прислужниця обднуються проти безглуздо поведнки пана Журдена. Можна припустити також, що у стосунках з дружиною, у чварах з нею ми бачимо справжнього пана Журдена, саме такий пан Журден виклика до для себя симпатю, тому що це хоча дещо брутальна, але водночас розумна, жива людина, тому що поведнка, вчинки природними для не. Поведнка пана Журдена пд час його сварок з дружиною засвдчу близьксть його до народу, демонстру природний гумор кмтливсть героя, тверезсть поглядв на життя. Саме ц якост вн втрача, коли як йому здаться потрапля до свту аристократв.
З допомогою образу пан Журден драматург да нам можливсть побачити справжнього пана Журдена, дружину якого можна умовно вважати вддзеркаленням свого чоловка
Дочка пана Журдена образ, можна так сказати, епзодичний, стосунки з батьком не промальован належним чином. Втм, не виклика сумнву, що Люсль дотримуться (не завжди послдовно) лише зовншньо поваги до батька, тод як поведнка визначаться матрю та Нколь. Нещасна закохана, яку батькотиран змушу взяти шлюб з турецьким вельможею, в комед поста дотепною двчиною, вихованою вдповдно до можливостей свого кола, яка не поважа батька не дослухаться його вол.
Таким чином, сюжетна лня, яку ми розглядали, забезпечу можливсть побачити пана Журдена як господаря будинку, вд якого в цьому будинку майже нчого не залежить, тому що його досить просто обдурюють кмтлив жнки. Крм того, ми мамо можливсть переконатися, що пан Журден здатний на вибухов вчинки, тому що вн вважа для себя найрозумншою людиною в отчизн; що його ставлення до жнок пдкреслю його невиховансть, яка границу з брутальнстю, але саме такий пан Журден , так би мовити, справжнм. Разом з тим не можна сказати, що ця людина виклика вдразу, драматург зобража стосунки пана Журдена з жнками скорше гумористично, анж сатирично. Головний герой у цих стосунках постраждалим, тому вн виклика певне спвчуття, хоча добре розумш: пан Журден сам винний у тому, що з нього майже знущаються, оскльки його витвки, дйсно, наводять на думку, що вн збожеволв.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.