Образ гуллвера за романом Дж. Свфта

Образ гуллвера за романом Дж. Свфта

Задать свой вопрос
1 ответ
З твору видно, що Гуллвер мав позитивн риси нраву. Автор вдзнача його людянсть: "... (Гуллвер) ршуче вдмовився бути знаряддям закрпачення вльного та вдважного народу...", пдкреслю смливсть: "Поки я порався з цим, вороги пускали тисяч стрл, багато з их впивалися мен в руки та обличчя, завдаючи пекучого болю й заважаючи мен працювати..."
Допитливсть Гуллвера простежуться упродовж усього твору: ".-а буваючи на берез, приглядався до побуту звичав людей водночас вивчав чужоземн мови..." Цьому герою притаманн так риси як витривалсть ("Перше речення, яке я вивчив, було прохання повернути мен волю. ...мператор вдповдав, що це справа часу, що розв'язати вн може тльки у згод з радою...") великодушнсть ("...Полковник наказав схопити шстьох заводяк... вддати зв'язаних мен до рук.... я перерзав ножем нити, якими вн був зв'язаний обережно спустив його на землю...").

Розум та винахдливсть багато разв допомагали Гуллверу пд час ц мандрвки: "...за три тижн я зробив велик успхи у вивченн хньо мови..."; "...умисно не пдходив до берега, щоб мене не помтили з якогось ворожого корабля..."; "...Я сплв канат удво, щоб зробити його мцншим з тю ж метою поскручував залзн бруси втро..."

Гуллвер з добротою та повагою ставився до нших. Вн чемно поводився, если був у полон заслужив цим прихильнсть мператора Ллоков симпатю бльшост його пдданих, хоч мг би звльнитися та знищити цю державу махоньких людей.

Крм того, вн погодився на вс умови звльнення, незважаючи на те, що деяк з их були не так, як йому здавалося, почесн. Гуллвер запобг нападу на Ллоковю ворожо держави Блефуску.

Автор повст зауважу, що Гуллвер мав добре виховання. це пдтверджуться його мовою, розумною та культурною.

Частина вельмож та мнстрв Ллоков прихильно ставилася до Гуллвера, если обговорювався акт обвинувачення, вони не виступали проти Гуллвера. 

Дж. Свфт показав Гуллвера як гдну людину. Порвнюючи його з ллоковами, создатель висмював претенз на свтове панування англйських монархв, хнх мнстрв та царедворцв, несправедливсть суспльного життя у всй вроп.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт