наведть приклади рон та гумору в твор товстий тонкий.помогите пж!
Наведть приклади рон та гумору в твор товстий узкий.
помогите пж! ДАЮ 40 Пиров
Боротьба за людську гднсть проти усякого приниження, насильства з юних рокв стала девзом усього життя письменника.
"У людин все повинно бути прекрасним: обличчя, й одяг, душа, думки", писав А. П. Чехов. Але цього прекрасного не бачив письменник у тому суспльств, в якому довелося йому жити. Старе, рабське суспльство калчило людей. Тльки обдарован, сильн волею люди могли боротися протистояти цьому рабству. Таким був А. П. Чехов. Його дуже хвилювало те, що мерзотнсть звична, що пригнчення приниження людини стало настльки звичним, що люди просто не помчають його. За це вн ненавидв мщанське суспльство, смявся з нього. Творчсть письменника дедал глибше пронизують гумор сатира, гострше висмюються рзн людськ вади. Вн несли не смявся з бдност, з людсько бди, з людей, як через т чи нш обставини не змогли пднятися на високу сходинку соцального становища, не змогли прославитися у житт, але жестоко карав пдлабузникв. Людина з психологю раба, здатна на самоприниження, була огидна письменников.
Саме цю тему розкрива вн у свому оповданн "Товстий узкий", де опису зустрч двох друзв дитинства, один з яких був товстим, другий узким. Проте головне тут не у фзичнй особливост двох друзв, а у х духовних якостях. Зрадвши несподванй зустрч на вокзал, вони, сплкуючись, з'ясовують, чого зумв досягнути в житт кожний з них. Хоча про х суспльне становище можна було здогадатися за описом кожного з них. "Товстий тльки-но пообдав у ресторан, й губи його лиснли вд масла, мов стигл вишн. Благоухало вд нього хересом флердоранжем". "Тонкий щойно вийшов з вагона був нав'ючений чемоданами, клунками та коробками. Благоухало вд нього шинкою й кофейною гущею".
Цлком зрозумло, що друз стоять на рзних сходинках суспльства. Товстий значно вище. , здавалося б, вн повинен би поводитися зверхньо, нахабно. Але, навпаки, вн поводить для себя дружньо, щиро. Душа його блага й вдкрита. Вн розум, що для давнх друзв його високе суспльне становище сокровенного радника здесь не ма значення. Головне дружба.
Узкий, дзнавшись про високий чин товариша шкльних рокв, вдразу зщулився замкнувся. Куди й подвалася його радсть! У мов його з'являться принижений тон, усм свом ством вн почина показувати, що вн ладен ледве не плазувати перед товаришем, який ма вищий чин, нж у нього. Це людина заздрсна, дрб'язкова. Ц його якост беруть початок ще з дитинства: в гмназ вн був першим наклепником. , ставши дорослою людиною, не зумв видавити з для себя цю рабську психологю.
Чинопочитания, приниженсть, пдлабузництво стали основними рисами його нраву. З цього й смться письменник у свому оповданн.
"Тод людина стане кращою, если ви покажете й, яка вона ", писав А. П. Чехов. На мй погляд, це йому чудово вдалося. Зустрч двох друзв закнчилася несподвано швидко: товстий зрозумв, що самоприниженсть його колишнього друга не дасть м можливост надал пдтримувати вдносини. Пдлабузництво узкого виклика в нього огиду.
Отже, цей твр висмю пдлабузництво дрбних людей (маються на уваз люди з дрбними душевними якостями) перед ншими, як стоять вище. Це добровльно принижен раби, як спвчуття викликати не можуть.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.