Безотлагательно!!!!! Иностранная ЛИТЕРАТУРА!!!!! 8 КЛАСС!!!! ОЧЕНЬ Необходимо!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!! 40

Безотлагательно!!!!! Иностранная ЛИТЕРАТУРА!!!!! 8 КЛАСС!!!! ОЧЕНЬ Необходимо!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!! 40 БАЛЛОВ!!!! ТОЛЬКО ЧЕСТНО!!!!!!!

"Як розумють шляхетнсть пан Журден Клеонт?"

ТОЛЬКО ЧЕСТНО!!!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!!

Задать свой вопрос
1 ответ

Герой одн з найвдомших комедй Мольра "Мщанин-шляхтич" такий соб пан Журден. Нажив вн соб грошенят, а от роду був ну зовсм не аристократичного. А так хотлося панов Журдену стати одним з их тобто дворянином. Це бажання настльки заволодло його думками всм його ством, що вн став виглядати навно, часом кумедно, а часом зовсм по-дурному.

Мольр нередко зустрчався у житт з такими мщанами-шляхтичами, заслпленими бажанням "стрибнути вище голови". Про це свдчать афоризми видатного драматурга. Скажмо, такий: "Доброчеснсть це перша ознака шляхетност, менам я надаю набагато менше значення, нж вчинкам".

Для того, щоб трохи зрвнятися з шляхтичами, пан Журден винайняв для для себя вчителв музики, танцв, фехтування. Вони швидко зрозумли недолугсть свого учня почали грати на його почуттях. Розмовляючи мж собою, вчител музики танцв визнають, що пан Журден вда з для себя галантного шляхтича, а сам анчогснько не тямить у мистецтв, проте добре уплачивать, це найголовнше. Це, може, добре, що пан Журден людина темна аплоду кожнй нсентниц, бо за його грош можна пробачити Журдену всяку дурсть. Учитель музики наголошу на тому, що пан прославить хнй хист серед вельможного товариства: "...вн нам плататиме за нших, а вони нас вихвалятимуть за нього".

Можна було б привтати бажання пана Журдена вивчати не злее мистецтво, а й науки, зокрема флософю, якби вс його зусилля не були спрямован лише на те, щоб виглядати шляхетним в глазах нших. До того ж через складнсть вн вдкинув логку процеси мислення, вддавши перевагу орфограф. Адже це заняття не вимагало няких розумових зусиль. Задоволений уроком, пан Журден звернувся до вчителя з проханням допомогти написати нжну записочку до одн шляхетно дами. Вчитель погодився. Вн тльки запитав, прозою чи вршем хоче написати пан. Журден був спантеличений. Вчителев довелося пояснити значення слв "проза" "врш". Здивований Журден не втримався вд реплки: "Далеб, понад 40 рокв розмовляю я прозою, а мен це несли й на думку не спадало".

Александр
а Клеонта?
Мирослава Аникевич
Клеонт*
Света Трухляева
Клеонт закоханий в Люсль. Клеонт шляхетний не по походженню, а за нравом, вн чесний, правдивий, люблячий. Клеонт впевнений, що тльки душевне благородство людини та розумна поведнка в суспльств стинними. На його думку, всякий обман кида на людину тнь. В образ Клеонта втлився деал класицизму: Поправд шляхетною людиною мг бути тльки той, хто у свой поведнц керувався вимогами розуму, виходив з того, що прийнято було вважати добром.
Kamilla Vatejkina
Люсль вперта, закохана в Клеонта, дочка Журдена. Люсль отримала гарне виховання, вона обожать Клеонта через його достонства. Тому, не знаючи про задум коханого та його слуги, щиро обурються пручаться спроб батька видати замж за сина турецького султана: Н, батюшка, я вже для вас сказала, що нема тако сили, яка примусила б мене вийти замж за кого- небудь, крм Клеонта
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт