Будь ласка!!! ТЕРМНОВО! Даю 25 БАЛВ!!!!!Допоможть!!! Твр на тему: поетична розповдь
Будь ласка!!! ТЕРМНОВО! Даю 25 БАЛВ!!!!!Допоможть!!! Твр на тему: поетична розповдь про дитинство за повстю" Гуси-лебед летять" , або твр на тему: шанобливе ставлення до природи у твор" Гуси-лебед летять" Михайла Стельмаха.
Задать свой вопросПовсть вдомого укранського письменника М. Стельмаха Гуси-лебед летять тсно повязана з укранською пснею, казкою та рдною укранською природою. У повст, створенй на глибокй народнй основ, письменник яскраво дуже цкаво розповда про часи свого щасливого дитинства, вдобража взамини з дорослими однолтками.
На жалко, не кожен з нас може похвалитися тим, що у нього будуть цкав розповд, як можна буде розповсти свом нащадкам, не у кожного з нас таке наповнене незвичайне життя, як у М. Стельмаха. Та кожному з нас потрбно прагнути до того, щоб зробити його не менш яскравим, нж у творца повст. Оповдь у цьому твор ведеться вд мен його головного героя, малюсенького хлопчика за мям Михайлик.
Вже з перших рядкв повст 100 зрозумлим, що Михайлик це Михайло Стельмах у дитинств. Дитинство письменника припало на дуже важк 20-т роки минулого столття, перод, если вдбувалося становлення радянсько влади, який супроводжувався злиднями, голодом холодом. Та, незважаючи на це, неможна сказати, що Михайло Стельмах був нещасливий у дитяч роки.
В т, та й у будь-як нш часи, життя селян було сповнене щоденно прац на земл. Тому саме рдна природа завжди формувала х ставлення до людей навколишнього середовища. саме про цих незвичайних людей, саме про життя укранських хлборобв, як мешкали у подльському сел, та про х ставлення до природи розповдаться у повст Гуси-лебед летять.
У двадцят роки минулого столття селяни жили дуже бдно, хоча працювали вд свтанку до заходу сонця. Не кожний селянин навть мав чоботи. Але ус вони дуже пишалися тим, що працювали на земл результат хньо прац допомагав спввтчизникам у голодн роки. Як було заведено з давнх-давен, урочистою подю для селян була весняна оранка. А для Михайлика, який любив рдну землю вдносився до не, як до живо, особистим святом став день, если хлопчик провв на пол свою першу борозну. Цей денек запамятався Михайликов на все життя.
Вд земл та вдношення селян до оточуючо природи залежало те, наскльки добрим буде врожай. Тому ставлення до не було особливим. Мати Михайлика щиро врила переказам про те, що природа зна усе, що дума чи говорить людина, вона може гнватися, а може бути благою. На самот вона тихо розмовляла з землею, деревами, пташками та домашньою худобою. Ця жнка нщо так щиро не любила, як укранську природу рдну землю. Вона добре розумла оточуючий свт примчала все навкруги: милувалася весняними сходами, бачила, як плаче вд радост дерево, довряла природ сво бол радощ, просила, щоб гарно уродила земля. Усю цю любов до рдно природи й вдалося передати й Михайлику, передати так само, як нш селяни, як з раннього дитинства прищеплювали свом нащадкам пошану до рдно природи, передавали м звича та прикмети, повязан з природою, як робив це й дд Демян, сплкуючись з свом онуком Михайликом.
У повст М. Стельмаха Гуси-лебед летять мен дуже сподобалося ставлення людей до земл, до природи, яку вони поважали любили. Мен здаться, що й сьогодн ми повинн вести для себя саме так, адже тльки за таких разумов нам вдасться зберегти та примножити красоту рдно природи.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.
Русский язык.
Разные вопросы.