Твр на тему друга свтова вйна за твором В. Бикова Альпйська

Твр на тему друга свтова вйна за твором В. Бикова Альпйська балада

Задать свой вопрос
1 ответ
Трагедя Друго свтово вйни у зарубжнй лтератур
(на матерал творв Г. Белля та В. Бикова)
Вйна це неприродний стан людини. Знецнюючи найбльшу коштовнсть на земл людське життя, вона трагедю як для переможних, так для переможцв.
У Другй свтовй вйн уряду, народи кран антигтлервсько коалц мали ясну позитивну мету: вони боролися проти фашизму. Тому лтература про цю вйну мала, в першу чергу, антифашистську спрямовансть, патротичний пафос. Проте не менш вагомими тут протест проти само сутност вйни як насильства над людиною, проти вйни, яка знищу в людин людське перетворю на потвору з психологю тварин. Саме такий пдхд у зображенн вйни спостергамо у творах Г. Белля, В. Викова, Я. вашкевича, В. Некрасова.
Вйна у творах нмецького письменника Герха Белля це вйна переможених. Вн зображу останнй перод перод вдступу поразки, проте Белля цкавила не вйна як така, а людина на вйн. "У величезнй клькост жертв, разговаривать вн, губиться окрема людина...", саме ця окрема людина, страждання стають центральним об'ктом зображення.
Геро Белля солдати, фрейтори, фельдфебел, обер-лейтенанти прост служаки, виконавц чужо вол, шо не знайшли в соб сили протистояти фашизму, а тому сам певною мрою страждають вд сво причетност до його злочинв. Н, Белль не виправдову х вн спвчува м як людям.
Маленьке оповдання Белля "Подорожнй, если ти прийдеш у Спа..." пронизане величезним антивонним пафосом, до того ж йдеться не тльки про заперечення фашизму, а й будь-яко вйни.
Сюжет оповдання будуться на поступовому впзнаванн головним гером, молодим пораненим солдатом, гмназ, в якй вн навчався протягом восьми рокв яку залишив всього три мсяц тому, если був вдправлений прямо вд шкльно парти на фронт.
Детально змальовуючи реквзит гмназ тогочасно фашистсько Нмеччини (погруддя нмецьких володарв вд "великого курфюрста до Гтлера", "взрц арйсько породи" на стнах, погруддя Цезаря, Цицерона, Марка Авреля, Гермесова колона, зображення Зевса, Нцше т. п.), Белль показу читачев, що подбний реквзит вдповда певнй систем виховання в даному випадку виховання расизму, власно вищост непереможност.
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт