Утвердження самоцнност життя в балад Фрдрга Шиллера ,,Рукавичка"
Утвердження самоцнност життя в балад Фрдрга Шиллера ,,Рукавичка"
Задать свой вопросЖиття найцннше, що у людини, дине неповторне. ми повинн цнувати цей дар. Наше життя то лише мить мж минулим майбутнм, тому прожити його треба гдно. Якщо ти сильна особистсть, то зможеш пережити перемогти всляк негаразди. Як стверджував Сенека: "Життя цнуться не за тривалстю, а за змстом".
Большой нмецький письменник Й.Ф.Шиллер народився у мст Марбаху. См'я Шиллерв багато мандрувала за полком, в якому служив батько, а псля його вдставки перехала до Людвгбурга. На 9 роц життя хлопчика вддали вчитися до латинсько школи. Батьки хотли, щоб Фрдрх обрав кар'ру священнослужителя, та його вабило художн слово. На цей час припадають перш лтературн спроби майбутнього поета та драматурга.
Балади Ф.Шиллера можна зарахувати до його флософсько лрики. Сюжети для свох балад Шиллер черпав з стор антично чи середньовчно. Создатель намагався спонукати читача до роздумв, зачепити його моральн почуття. Знаними баладами Шиллера "(вков журавл", "Келих", "Лицар "Тогенбург", "Рукавичка".
Герцог Карл вгенй у 1772 роц органзував школу Карлсшуле, яка згодом перетворилася на академю. На бду для родини Шиллерв, Карл вгенй помтив Фрдрха зарахував хлопця до академ. Цей заклад був справжньою в'язницею.
Найбльшою вдрадою для юнака була поезя. Використовуючи кожну вльну хвилину, Фрдрх писав врш, працював над п'сою "Розбйники".
Сюжет "Рукавички" Шиллер знайшов в однй французькй хронц. Мова йшла про випадок, що стався в часи правлння короля Франциска (XVI ст.). Лтописець так описав цю подю: "1-го разу, если Франциск збирався дивитися на борню левв, одна дама впустила свою рукавичку произнесла закоханому в не лицарю Делоржу: "Якщо хочете справд переконати мене, що так очень кохате, як оце щоденно в цм клятватесь, то пднмть рукавичку". Делорж спустився вниз, брав рукавичку, що лежала посередин мж жахливими зврями, повернувся на трибуну кинув дам в обличчя. Вдтод вн теснее не хотв несли бачити, незважаючи на неодноразов запрошення та натяки з боку"..
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.