Романтичний герой це головний герой твору лтературного жанру романтизм, який надлений певними характерними особливостями. Не можна сказати, що ц особливост завжди однаков, але все ж певн спльн риси мають мсце. На тл цього досить складно уявити деальний образ романтичного героя, який би найкраще пдйшов особисто мен.
Найчастше геро романтичних творв, романтики, мають дуже витончену навть деалстичну особистсть. Це логчно, адже сам жанр вмщував ц де. Жанр романтизму ма в якост сво головно особливост те, що вн намагаться вдступити вд надмрного рацоналзму тим самим стати чимось ншим, бльш натхненним, таким, що прагне до краси, душевно гармон комфорту. Саме тому геро-романтики практично у всх випадках подляли ц деалстичн де. Вони з большим скептицизмом ставилися до сухих фактв нердко вдмовлялися слдувати на поводу у несприятливих обставин. Аналзуючи лтературн твори Лермонтова, Гюго, Мцкевича, Мелвла та нших романтикв можна придти до висновку, що романтична натура х головних геров прагнула до безкнечност усвдомлення для себя в нй.
Що стосуться особисто мене мох вподобань щодо романтичного героя, то моя думка дещо вдрзняться вд загальноприйнято. Мен ближче позиця вдомого французького письменника Стендаля, який мав схильнсть вважати романтизм трохи ншим, нж вс його сучасники колеги по жанру. Насамперед, хотлося б спертися на нформацю, зазначену Стендалем в епграф до його роману Червоне чорне, де вн особливо наголосив на необхдност дослдження вчинкв характерв людей, а не на обычному спогляданн за дйснстю, як це нередко вдбуваться у нших письменникв-романтиств. Тобто, згдно з Стендалем, романтичний герой повинен бути бльш активним, таким, який перебува у постйному пошуку й все ж бльше замислються. Це цлком вписуться в логку романтизму, яка вдмнною вд рацонально логки. Необхдно враховувати обктивно снуючу реальнсть, реальний устрй суспльства виходячи з цього робити висновки щодо можливост або неможливост реалзац задуманого.
Пдбиваючи пдсумки наводячи останн штришки виду мого романтичного героя, варто сказати, що вн волод всма тими обовязковими для цього лтературного жанру характеристиками, але в той же час дещо бльш реальний, приземлений нацлений на итог в умовах обктивно реальност.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.