Чому мо харчування ма бути збалансобаним(як можна быстрше будь ласка)
Чому мо харчування ма бути збалансобаним(як можна быстрше будь ласка)
Задать свой вопроскщо ви сте одночасно вуглеводи блки, то пдшлункова залоза видля нсулн глюкагон (спввдношення рвнв нсулну глюкагону менше, нж в першому випадку). В итог ваш обд не перетвориться в жир, а буде використаний як джерело енерг або будвельний матерал для вдновлення клтин органзму.
Всупереч очевидним фактам, люди продовжують врити, що вд блкв жирв товстють. Насправд ж блки жири, сприяючи подержанию балансу нсулну глюкагону, запобгають утворенню жирових вдкладень. Навпаки, вуглеводи, пдвищуючи величину спввдношення нсулн/глюкагон, сприяють утворенню вдкладенню жиру в органзм.
Ще одне поширене переконання: вуглеводи викликають швидке вдчуття насичення. Але це переконання помилкове. При вживанн вуглеводв почуття ситост виника злее тод, если ви вже з'ли бльше, нж слд було б!
В органзм передбачений "захисний механзм" , що не допуска вживання надмрно клькост блкв жирв. Однак у органзму нема захисту вд вживання надлишку вуглеводв.
Справжн почуття голоду (на вдмну вд псевдоголода, викликаного дефцитом серотонну в мозку) виника, если мозок почина отримувати меншу кльксть поживних речовин. Мозок посила органзму повдомлення: Швидше нагодуйте мене, мен не вистача енерг. Коли ви з'дате блюдо, що мстить блки жири, воно перетравлються в шлунку, де блки пд дю шлункового соку та травних ферментв розщеплюються на амнокислоти. Шлунок посила в мозок електричн сигнали, повдомляючи про надходження поживних речовин в органзм, почуття голоду слабша.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.