Назвть верховодила перемщення постраждалого

Назвть правила перемщення постраждалого

Задать свой вопрос
1 ответ

1. Якщо потерплий знаходиться в коматозному стан, у нього опки сдниць або спини або спостергаться часта блювота, то його слд транспортувати тльки в положенн лежачи на животик. Це ж положення може використовуватися для транспортування постраждалих при перелом хребта, если тльки гнучк брезентов носилки нема можливост дочекатися спецалзовано допомоги.

2. У положенн на спин з згнутими в колнних суглобах або пднятими ногами транспортують постраждалих з проникаючими пораненнями черевно порожнини, переломами нижнх кнцвок, при внутршньому кровотеч або пдозр на нього.

3. При перелом ксток тазу, верхньо третини стегново кстки пдозр на ц переломи потерплого слд транспортувати в положенн лежачи на спин в поз жаби. Для цього його ноги злегка згинають в колнних тазостегнових суглобах розводять в сторони. Пд колна пдкладають валик з одягу чи ковдри.

4. При травмах хребта, пдозр на пошкодження спинного мозку, перелом ксток таза транспортування потерплих виновата здйснюватися тльки на твердих ношах або вакуумному матрац. Якщо х нема в наявност, то можуть використовуватися мпровзован носилки, виготовлен з дверного полотна, обширно дошки або дерев'яного щита.

5. У положенн напвсидячи або сидячи, транспортують постраждалих з пораненнями ши, проникаючими пораненнями грудно клтини, переломами верхнх кнцвок з утрудненим диханням внаслдок утоплення.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт