твр на тему погодн прикмети нашого народу

Твр на тему погодн прикмети нашого народу

Задать свой вопрос
1 ответ


 

Виклад на тему: Народн прикмети

Твр розмщено в твори з росйсько лтератури вд Tvir в Четверг 18 августа

З давнх часв люди уважно спостергали за явищами, що вдбуваються навколо. Це допомагало м не тльки краще дзнаватися природу й навколишнй свт, але й робити деяк висновки, помчати закономрност, пророкувати погоду, сбор. Так у народ зявилися й мцно ввйшли в наше життя рзн прикмети. З дитинства вс ми знамо, що якщо горобц влтку купаються в пилу, виходить, незабаром похолода й можливий дощ. До дощу й ластвки лтають низько над землею, вологсть робить важче хн крила й не да високо злетти.
Звичайно, нчого фантастичного в такм поводженн птахв нема. Вс ц закономрност пояснюються винятково природними явищами. Адже комахи, як служать жею птахам, дуже чутлив до змни атмосферного тиску, що виника задовго до наближення дощу. При цьому вони опускаються до земл. Але руху комах не завжди помтн людському оку. А от те, що за ними до земл опускаються ластвки, за польотом яких багато хто з задоволенням спостергають, важко не побачити.
Тварини набагато краще людей почувають будь-яку змну клматичних разумов. Не зрячи в тих мсцях, де нередко бувають землетруси й нш природн катастрофи, про хн наближення Людей попереджають саме кшки, собаки, кон й нш тварини. Вони починають поводитися тривожно, злякано, намагаються быстрше покинути житло. це в той час, если, здавалося б, няких обстоятельств для хвилювання нема. А от сороки в наших мстах перед коричневою й хуртовиною, навпаки, лтають близько вд житла, намагаються забратися пд дах. це зрозумло вони просто шукають для для себя вкриття вд непогоди. Адже серед галузей у житло сорок не дуже-те зникнеш вд хуртовини!
Говорять: Грм узимку до сильних втрв. Це дйсно так. Адже в будь-який час року грм означа змна погоди. навесн, влтку громом супроводжуються зливи, угрожай. А пд час грози дуже нередко бува втер. Узимку ж дощ йдуть рдко далековато вд земл, у прохладному повтр, крапл незмнно перетворюються в снг. А от втер залишаться й навть сильнша. За добу до вдлиги миш виходять з-пд лсово пдстилки на снг. Вони вже почувають, що стане теплше й голодна пора незабаром закнчиться. поспшають першими добратися до вбогих, але таких безцнних для дрбних гризунв залишкв ж, захованих пд шаром снгу.
Заць приходить у сади  буде зима сувора; дим з труб де вниз до снгу, нагору до морозу; велик крапл дощу на калюжах дощ незабаром закнчиться. Люди знають багато прикмет, якими часто користуються у свому житт. А вс завдяки тому, що протягом багатьох рокв столть люди старанно помчали вс дрбн детал й змни, що вдбуваються навколо, зставляли х з наступними подями в природ й передавали свй досвд новим поколнням.
Подбн явища постйно вдбуваються в природ. Навколишнй свт живе свом життям. А нам потрбно тльки уважно придивитися до не, згадати багатовков спостереження наших предкв впевнено чекати тепла, багатого врожаю або ж готуватися до суворих морозв, зливам ншим негодам.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт