Напишть твр Моя дитина нвалд

Напишть твр Моя дитина нвалд

Задать свой вопрос
1 ответ
Наш хлопчик нвалд з дитинства. Вн народився з недорозвиненою нижньою кнцвкою. Замсть одн ноги у нього культяпка. звдки така поруха взялася? Ми з чоловком здоров, а Вовик! .. Ходить вн у спецалзований дитячий садок на пятиденку. Там так ж дти, як вн, з вродженою патологю опорно-рухово системи. На вихдн ми забирамо його додому. вн два дн сидить бля вкна, нкуди не виходить, дивиться на нших хлопцв у двор суму. А до себе запрошувати дтей незручно, мало що х батьки подумають.

У ллюша вроджений порок серця. Дитячий лкар так нам сказав: Ваша дитина тльки на вигляд нормальний, але ви не повинн забувати, що будь-як хвилювання перевантаження йому протипоказан. Вн як кришталева ваза з трщинкою, трохи що розколеться навпл . А хлопчик росте живий, рухливий. Ми вже втомилися повторювати йому, що це не можна це не можна. Ну, як ти скажеш дитин, що вн нвалд? Та й чи зрозум вн, що це таке?


Пд категорю нвалдв дитинства потрапляють дошкльнята з дуже широким спектром вроджених набутих у перод раннього розвитку захворювань вдхилень. Це можуть бути рзн калцтва вади фзичного розвитку, а можуть бути зовн невиразн аномал, про як не пдозрюють сам хвор.

Розумовий, психчний розвиток таких дтей нчим не вдрзняться вд розвитку хнх однолткв. Бльш того, ц дти не за вком розважлив, частше за нших мають ознаки обдарованост. Наприклад, пд час нападв астматичного задухи пишуть аж няк не дитяч врш або, будучи прикутими до нвалдних колясок, чудово лплять з глини, роблять оригнальн малюнки. Природа як би компенсу те, що недодала цим дтлахам.

Дошкльнята навть з неявними ознаками нвалдност до трьох-чотирьох рокв починають усвдомлювати свою вдмннсть вд оточуючих дтей та дорослих. Тому формування х внутршнього Я набува специфчного нраву. Процес освоння ними соцальних норм верховодил найчастше ма вдтнок сверхкомпенсац. На людях дти-нвалди демонструють надмрну поступливсть, намагаються все робити, як годиться, всляко прагнуть уникати всляких порушень. Тим самим вони намагаються довести оточуючим, що н в чому м не поступаються, що вони не грш за их.

Дти, як перебувають у постйному контакт з нвалдами, швидко звикають до особливостей х вигляду поведнки, з ними охоче сплкуються, виявляють щирий нтерес. Тому неувязка в бльшй мр поляга в негативних установках батькв найближчих родичв дтей-нвалдв. Мами тати цих дтлахв нередко вдчувають почуття провини перед своми нащадками за те, що не змогли нагородити х повноцнним здоровям. Ставши затяжним, це почуття може виражатися в особливй заклопотаност частью сво дитини, гперопц або надмрному потуранн його примхам. ншим прикладом ц проблеми депреся, яка супроводжу пероди погршення стану хворих дтей.

Бота з смю важлива складова частина соцально-психологчно допомоги дтям-нвалдам. Дтлахи черпають у свох близьких сили для подолання хворобливих станв, виконання малопримних медичних процедур манпуляцй, необхдних для пдтримання х самопочуття. На жалко, допомога смям у нас зазвичай обмежуться незначною фнансовою пдтримкою. Проте психологчна реаблтаця не менш важлива частина соцально роботи з дтьми-нвалдами, мають потребу в нй не тльки сам дти, але х батьки.

Психологчна допомога дорослим дозволя змцнити подружн узи. Адже в смях, де на свт зявляться дитина-нвалд, розлучення цлком звичайне явище, причому вдбуваються вони частше за нцативою чоловкв. Бота з смю моблзу згуртову членв, сприя швидкому обзаведення ще одним малюком, якщо нвалдом первсток.

Батьки, вдчуваючи ужас за долю малюка, передають його дитин. нтутивно вдчуваючи постйну напругу дорослих, дошкльнята набувають рис нервозност. Болсн сумнви багатьох тат мам про те, чи зна дитина про свою хворобу про те, наскльки вона важка, марн. Дйсно, слово нвалд нчого не дода до щоденних вдчуттв переживань дтей. Вд розумння свого статусу м не 100 н краще, н грше.


Оптимальним може вважатися така поведнка дорослих, яка дозволя дтям-нвалдам швидше адаптуватися до свого становища, придбати риси, що компенсують х стан. Егостична любов батькв, як прагнуть захистити свох нащадкв вд усх можливих труднощв, заважа х нормальному розвитку. Дти-нвалди гостро потребують батьквсько любов, але не любов-жалю, а любов альтрустично, що врахову нтереси дитини. Малюк ще мусить прожити подальше не найлегше життя, , чим бльше самостйним незалежним вн буде, тим легше зможе перенести вс труднощ негаразди.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт