мен потрбно твр роздум за твором М.Стельмаха Значення природи в житт

Мен потрбно твр роздум за твором М.Стельмаха Значення природи в житт
кожно людини

Задать свой вопрос
1 ответ

Життя селянина сповнене щоденно прац на земл. Земля, рдна природа формують його свтогляд, ставлення до навколишнього середовища до людей. У повст "Гуси-лебед летять" розповдаться про звичайне життя хлборобв, що мешкають у подльському сел.

Селяни-трудар у двадцят роки жили дуже бдно. Не кожний навть мав чоботи. Але вони пишалися тим, що працюють на земл. Урочистою подю була весняна оранка. А денек, если Михайлик, головний герой повст, провв свою першу борозну, став для нього справжнм святом.

Вд земл залежало, чи добрий буде врожай. Тому ставлення до не було особливе. Мати Михайлика врила: земля усе зна, що говорить чи дума чоловк, вона може гнватись бути доброю, на самот тихенько розмовляла з нею, довряючи сво радощ, бол й просячи, щоб вона родила... Ця жнка нчого не обожала так щиро, як землю. Вона глибоко розумла природу: помчала, як плаче од радост дерево, милувалася весняними сходами, а слово "насння" взагал вважала святим. цю любов до природи мати передавала Михайлику. Мабуть, нш селяни так само прищеплювали свом дтям пошану до рдно земл, передавали м рзн прикмети та звича, пов'язан з нею, як дд Дем'ян свому онуку.

Мен дуже сподобалось ставлення селян до природи, те, що вони вважали живою стотою, поважали обожали. Мен здаться, що така шанобливсть чуйнсть обов'язково винагороджувалась добрим врожам.

Явисенко Юрий
спосибо огромное
Васек Гадиров
нез
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт