слово о полку пламеневм зацкавило мене тим що
слово о полку пламеневм зацкавило мене тим що
Задать свой вопросНайбльше мене в цьому твор
геро, як зображен свордно, незвично для нас: не показаний х зовншнй вигляд, не розказана сторя хнього життя, але це не заважа нам уявити соб давньоруських витязв, зрозумти причини х вчинкв. Ось перед нами гор князь Новгород-Сверський. Це хоробрий вон, патрот росйсько земл. Вн стягнув розум фортецею свою сповнившись ратного боргу, повв сво хоробр полки на землю половецьку за землю Руську. Його не зупиня навть погана прикмета сонячне затемнення. Коротко переконливо объясню вн свой дружин мету походу спис переломити у кнц поля половецького, тобто остаточно розбити кочвникв.
не багатства, що видобуваються в боях, цкавлять його, а вйськова слава. Псля розгрому половцв у першому бою вн бере соб злее вйськов знаки переможених ворогв: червоний стяг, блу хоругву, червоний бунчук, србне древко. Проте автор не прихову негативних рис пламенея: вн честолюбний, пихатий егостичний, не рахуться з спльними нтересами завда шкоди спльнй справ. Це типовий росйський князь кнця XII столття. Ми не можемо не захоплюватися горем, если бачимо його в бою, если вн вдмовляться вд примирення з ворогом , ризикуючи життям, бжить з полону. Але ми засуджумо його поведнку, що накликала нов бди на Руську землю. Брат пламенея, князь Всеволод, надлений у твор герочними рисами. Головна його турбота гордсть дружина. Буй тур Всеволод виховав амурно вимогливо вважа готовою до ршучих бов. Битва його стихя. У запал бою вн забува про все: про почест , багатий отчий дм, про милу дружину Глбвну. Всеволод бореться герочно невтомно; як билинний богатир, врзаться вн в гущу ворогв. У той же час це нжний, люблячий брат, врний товариш. Однак , милуючись Всеволодом , создатель не може не засуджувати його за егозм честолюбство, невмння пднятися до розумння спльних нтересв.
Тльки Святослав, князь Кивський , на думку творця Слова о полку пламеневм, з якою я повнстю згодний, деальний герой. Вн зображений як глава вс Кивсько держави, що пклуться про нтереси. Його дуже засмучу свавлля пламенея та Всеволода. Щоб обговорити становище, яке створилося псля поразки молодих князв, вн склика бояр трима з ними раду. Бояри поважають Святослава довряють йому. Создатель мр, щоб так ставилися до князя Кивського вс росйськ княз, щоб пдкорялися вони мудрй, досвдченй, всезнаючй людин, для яко понад усе нтереси Русько земл. Святослав людина большого державного розуму, вн вм проаналзувати причини поразки пламенея заклика князв обднатися, щоб захистити Втчизну. Його золоте слово, з сльозами змшане, вираз мудрост прозорливост видатного державного дяча. Князь Святослав перевершу нших руських князв як талановитий воначальник . Недарма славу йому спвають за рубежами Рус. Создатель бачить у Святослав ту реальну силу, яка зможе здолати ворога. На думку творця Слова, Святослав деальний князь, безкорисливий захисник спльних нтересв . Ось чому в його золоте слово создатель вклав власн думки, закликаючи руських князв (вн назива багатьох з них) подолати мжусобиц проявити справжню державну мудрсть.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.
Математика.
Химия.
Русский язык.
Разные вопросы.