моя улюблена поезя Лес Укранки

Моя улюблена поезя Лес Укранки

Задать свой вопрос
1 ответ


. Кассандра - нащадок Прометея, вща два. (До виду вщо дви - Кассандри зверталося багато митцв, але вс хн твори, по сут, переказували легенду: Аполлон надлив Кассандру подарком провидння, але вона не дотримала свого слова не покохала його за цей дар. За це Аполлон покарав Кассандру тим, що нхто не врив у пророцтва.) 
II. Центральний образ драматично поеми Лес Укранки.

1. Трагедя правди. (Дочка троянського короля Прама бачить правду, разговаривать правду, але нхто й не врить. ненавидять за пророцтва, адже вона передчува страшн реч: загибель Тро, руну дому Прама. Вона каже правду, але не таку, яку хочеться чути людям. Вони пдозрюють, що Кассандра не пророку нещастя, а сама х притягу. Трагедя вщунки в тому, що вона вже й сама боться свого подарку сумнваться, бо не впевнена, чи пророцтва залежать вд подй, чи навпаки.)

2. Динамчнсть розвитку подй у драматичнй поем. (У поем под весь час нагнтаються, розвиваються динамчно, весь час зроста напруження. В основу цих подй покладено загибель Тро безуспшне намагання Кассандри зупинити трагедю. Вона передчува, що ма вдбутися, зна, що словам нхто не поврить, але не може мовчати. Та разом з тим вона нчого не робить для боротьби, для того, щоб щось змнити. Если троянц вкладають у руку клинок, щоб вона уничтожила ворога, вд якого йде бда на якого сама ж вказала, Кассандра опуска руку з мечем. Ворог залишаться жити.) 
3. Складнсть, багатовимрнсть образу Кассандри. (Кассандра - чесна, добропорядочна людина, любляча донька сестра, палка патротка. Вона нащадок Прометея не хоче коритися всевышним, рабам Дол ("я рабинею рабв не хочу бути", протесту проти рабсько покори у будь-якому вияв.) Вщунка всм серцем бажа блага спввтчизникам, отчизн, Батьквщин, але дар не прислужився рднй земл, не зробив щасливою. Помста Аполлона була жорстокою продуманою. У пророцтва Кассандри не врять ус, цькують, принижують, з не насмхаються. .Але страшншими за все це були власн сумнви.)

III. Драма "Кассандра" - це вдповдь Лес Укранки прагматичним настроям, що швидко поширювалися наприкнц XIX столття. (Наприкнц XIX - на початку XX столття укранська нтелгенця шукала шляхв до правди, задумувалась над тим, чи потрбно простим людям знати правду якою вона ма бути. х хвилювало питання, як повинн спввдноситися слова справи, слова переконання. За допомогою виду Кассандри Леся Укранка робить флософське узагальнення: вд людських уявлень побажань, вд людсько вол об'ктивна сторична закономрнсть не залежить. Але людина може виявити свою волю залишатися чесною, правдивою, безкорисливою у будь-якй ситуац.)
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт