У вс часи до книги ставилися як до святин. ...
Нам важко навть уявити свт, в якому нема книжки. До не ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижн тамниц життя та давала корисн поради у важку хвилину, вчила нас розумти самих для себя.
Найважливше призначення книги збергати знання, накопичен вками, передати х наступним поколнням. Завдяки цьому став можливий стрмкий прогрес людства в останн столття в галуз науки. Бльшсть наукових вдкриттв робиться на основ ранше накопичено й систематизовано нформац, результатах дослдв з усх куточкв свту. Знання, що ми отримумо х з книжек, дозволяють нам рухатися вперед, не витрачаючи час на вдкриття того, що вже комусь вдомо. Книз ми завдячумо тим, що й сьогодн можемо насолоджуватися шедеврами давньо лтератури. Як влучно пише . Франко:
Книжки - морська глибина,
Хто в их прне аж до дна,
Той, хоч труду мав досить,
Дивн перли виносить.
Сплкування з книгою допомага людин розвиватися та вдосконалюватися. Адже для того, щоб зрозумти змст, який создатель прагне донести до читача, треба читати вдумливо, уважно, пдключати свй власний досвд, вмти аналзувати нформацю. якщо читачев це вдаться, то перед ним розкриваться цлий свт цкавих подй, глибоких душевних переживань, нтелектуальних вдкриттв.
У вс часи до книги ставилися як до святин. Колись, ще до винайдення технолог друку, книжки переписувалися вручну, а хн обкладинки оздоблювалися позолотою дорогоцнним камнням. Книгою книг по праву вважаться Ббля давня вчна скарбниця людсько мудрост на вс випадки життя, що дйшла до нас крзь непросту сторю двох тисячолть. Викладен в нй принципи життя актуальн й сьогодн.
Книга, написана багато столть вспять, допомага нам пзнати свтогляд мислення наших дальних предкв, розкриваючи тим самим секрети людсько сутност. Завдяки книжкам ми можемо прослдкувати еволюцю свтогляду людини, суспльного устрою, етичних норм. Книжки збергають всю вдому сторю нашого снування на Земл.
Сьогодн книжка дещо втрача сво позиц по вдношенн до нших високотехнологчних засобв комункац. Але, на мою думку, в цьому нема нчого поганого. Електронн книги, як можна знайти в нтернет, значно полегшують прискорюють доступ до потрбно людин нформац. А прихильникв читання традицйних книжок завжди буде багато, адже сплкування з друкованою книгою виклика особливе вдчуття, нби сплкушся з живою людиною.
Якщо замислитися, навщо люди читають книжки, то вдповдь буде така заради нових знань. Пзнавальн книги, енциклопед, пдручники ми використовумо для того, аби вивчати рзн явища нашого свту, а художн твори дарують нам нов враження та можливсть побачити та вдчути свтогляд нших людей. Якби не було книжок, у яких збережен науков вдкриття та практичн вмння багатьох сотень поколнь людей, то став би неможливим розвиток рзних корисних технологй. Тих знань, що сразу ми отримумо з дитинства, довелося би набувати протягом усього життя.
Завдяки книз ми мамо можливсть доторкнутися до розмаття людського життя. Ми можемо прослдкувати свою сторю, зробити висновки з минулих досягнень людства та його трагедй. Ми можемо ознайомитися з думками людей рзних епох про важлив для нас явища та проблеми.
Звичайно, не кожна книга несе в соб стинн знання та погляди. нколи написане в книгах на дл призводить до жахливих наслдкв. Наприклад, посилаючись на Бблю та нш священн тексти, у Середньовчч безжально вбивали невинних жнок. Адольф Гтлер у свй час був творцом книжки Моя боротьба, де з яко в майбутньому привели до появи фашизму та ужасно Друго свтово вйни. все, що корисного з таких книжек ми можемо отримати, це те, що не варто наобум захоплюватися жодними деями, щоб приносити м у жертву людськ життя.
Та все ж таки книжка невдмна частина людсько культури, справжн джерело рзномантних знань. злее вд людей залежить, чи використовуватимуть вони х на благо соб та оточуючим, чи навпаки.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.