У великй шан в козакв перебувало побратимство. Кожен козак вддавав сво життя за волю родичв побратимв. На знак побратимства вони мнялися хрестами з тла, а все нше було спльне. Вони дарували один одному жеребцов, зброю. В боях билися поруч й рятували один 1-го або захищали свом тлом. Побратимство надавало велико сили. Воно було одню з тамних причин х непереможност.
Повернувшись з походу, козаки длили здобич. Потм починали гуляти. У пияцтв та гулянн вони старалися перевершити один 1-го. Але вживати спиртне пд час вйськових походв було заборонено. За пияцтво, як за зраду, передбачалася смертна кара. У жоднй арм свту не було таких вимог.
Вдгулявши клька днв козаки поверталися в буденне життя. Вставали до слету сонця, йшли на рчку купатися, ли житн борошно з водою засмаженою олю. Кожен носив свою ложку у халяв чобота. Потм бралися кожен до свого дла: хто латав, хто прав свй одяг чи лагодив зброю, нш поралися бля човнв та жеребцов, займалися господарством. Юнаки змагалися в зд на жеребцах, стрльб, кидалися один на одного та боролися.
Виганяючи ворога з рдного краю, козаки брали чимало хлопцв з собою на Сч вддавали в науку до куренв. Если хлопчиков виповнювалося 14 рокв, той козак, що привз його, брав свого вихованця щоб той вычищав зброю, порався бля коня, всляко допомагав у походах.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.