Звернення Т. Шевченка до сучасно молод. Помогите пожайлуста написать)

Звернення Т. Шевченка до сучасно молод. Помогите пожайлуста написать)

Задать свой вопрос
1 ответ

Шевченка як громадянина патрота не могли не хвилювати проблеми укрансько школи. Т.Г. Шевченко глибоко знав стан народно освти. У ряд поетичних творв (Наймичка, мертвим, оживляем), повстях Близнецы, Княгиня, Прогулка с наслаждением й не без морали, Щоденнику та н.) вн започаткував преподавательчн де, як значно вплинули на формування преподавательчно думки в Укран.

Народна школа, на думку Т.Г. Шевченка, ма бути доступною для всх дтей. У нй дти мають одержувати мцн й глибок знання, всебчно розвиватися. Рдна школа ма задовольняти потреби свого народу дяти на засадах народност.

Велику роль у народнй школ поет нада особ вчителя, справу якого вважа найвищою мрою благородною серйозною. Саме таким учителем був для Шевченка .П. Котляревський. На противагу йому поет у ряд свох творв опису бездарних обмежених учителв, як свою нкчемнстю не могли сприяти розвитку учнв.

Народнсть поет розумв як засб патротичного виховання молод, прищеплення й святого почуття любов до рдного краю, до знедоленого укранського народу. Досягаться це шляхом вивчення стор сво Батьквщини, безпосереднм життям з народом, боротьбою за його щастя.

Засуджуючи колональну полтику в галуз освти в Укран, Т. Шевченко закликав не до вдрубност втчизняно школи, а обстоював всебчну широку освту укрансько молод.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт