Звернення Т. Шевченка до сучасно молод. Помогите пожайлуста написать)
Звернення Т. Шевченка до сучасно молод. Помогите пожайлуста написать)
Задать свой вопросШевченка як громадянина патрота не могли не хвилювати проблеми укрансько школи. Т.Г. Шевченко глибоко знав стан народно освти. У ряд поетичних творв (Наймичка, мертвим, оживляем), повстях Близнецы, Княгиня, Прогулка с наслаждением й не без морали, Щоденнику та н.) вн започаткував преподавательчн де, як значно вплинули на формування преподавательчно думки в Укран.
Народна школа, на думку Т.Г. Шевченка, ма бути доступною для всх дтей. У нй дти мають одержувати мцн й глибок знання, всебчно розвиватися. Рдна школа ма задовольняти потреби свого народу дяти на засадах народност.
Велику роль у народнй школ поет нада особ вчителя, справу якого вважа найвищою мрою благородною серйозною. Саме таким учителем був для Шевченка .П. Котляревський. На противагу йому поет у ряд свох творв опису бездарних обмежених учителв, як свою нкчемнстю не могли сприяти розвитку учнв.
Народнсть поет розумв як засб патротичного виховання молод, прищеплення й святого почуття любов до рдного краю, до знедоленого укранського народу. Досягаться це шляхом вивчення стор сво Батьквщини, безпосереднм життям з народом, боротьбою за його щастя.
Засуджуючи колональну полтику в галуз освти в Укран, Т. Шевченко закликав не до вдрубност втчизняно школи, а обстоював всебчну широку освту укрансько молод.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.