Твр на тему роль мистецтва у житт людина
Твр на тему роль мистецтва у житт людина
Задать свой вопросМистецтво народилося разом з людиною. Розумною людина стала, если почала дяти, створювати. Спочатку предмети, необхдн для житла, полювання, хлборобства. Але розумнй людин недостатньо бути ситою жити в тепл. Тод народилася творчсть, яко вимагала душа. А це вже мистецтво. У першу чергу, я мыслю, душа самовиражалася в спв, в грах, у малюнках. Поступово розвивалися нов види мистецтва. Людина вже не мислила для себя без поетичного слова, театру, живопису. Наприкнц XIX початку XX столття зявився кнематограф, який, всотавши в для себя багато видв мистецтва, став самостйним найпопулярншим його видом.
Сьогодн людина вже не може уявити соб життя без прочитаного роману, без нового кнофльму, без премри в театр, без популярного шлягеру й улюблено музично групи, без художнх виставок У мистецтв людина знаходить нов знання, вдповд на життво важлив питання, заспоконня вд повсякденно сути, насолоду. Справжнй витвр мистецтва завжди спвзвучний думкам читачв, глядачв, слухачв. Роман може розповдати про далеку сторичну епоху, про людей, зовсм, здаться, ншого методу стилю життя, але почуття, якими переймалися люди за всх часв, зрозумл ниншньому читачу, спвзвучн йому, якщо роман написаний справжнм майстром.
Нехай Ромео Джультта жили в далекй Верон за давнх часв. Нехай друз з Трьох товаришв не мо спввтчизники. Не час не мсце д визнача мо сприйняття большого кохання врно дружби, описаних генальним Шекспром Ремарком.
Картини, музика, театр, книги, фльми дають людин н з чим не зрвнянн радсть задоволення, змушують спвчувати. Заберть це все з життя цивлзовано людини, вона перетвориться якщо не на тварину, то на бота або зомб. Людство нагромадило в галуз мистецтва величезн багатства. Вони невичерпн. В усх музеях свту побувати неможливо, ус симфон, сонати, опери не прослухати, ус шедеври архтектури не переглянути, ус романи, поеми, врш не перечитати. Та й н до чого. Усезнайки насправд виявляються поверховими людьми.
З усього рзноманття людина вибира для душ те, що й найбльш близьке, що да поживу розуму почуттям. От чому в неофцйних анкетах завжди питання про улюблену книжку, про улюбленого композитора т. н. У мистецтв критерй любимо не любимо, подобаться не подобаться вдповда тому, наскльки твр майстра спвзвучний нашому свтовдчуттю, як струни в нашй душ вн зачепив.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.