Чому нас навча байка "Щука"? 2-3 речення

Чому нас навча байка "Щука"?
2-3 речення

Задать свой вопрос
2 ответа
Ус образи в цй байц алегоричними. За масками криються типов персонаж з реального життя. Письменник бачив навколо себе суспльну несправедливсть не мг з нею змиритися, тому засудив у свому твор. Бо кожному укранцев по-справжньому болять негаразди та нечеснсть у свой рднй земл. Леонд Глбов у байц Щука зображу сучасну йому систему судочинства, змальовуючи узагальнен образи суддв та працвникв судово системи. Автор наголошу на дилеммах нерозумност деяких державних працвникв

Прадавня людина вперше обширно розплющила оч зачудовано подивилася навколо себе. Если вона вперше вдчула для себя людиною, то намагалася якось пояснити навколишнй свт, такий для не дивний, малозрозумлий разом з тим жахливий. для цього вона створила мф, казку. Серед постйно боротьби блага зла, правди кривди, людина вчилася жити. Як захистити для себя вд зла, як застерегти ншого вд нього? Так питання поставали перед нею. щоб вдповсти на их, людина створила байку.

Леонд Глбов теж виршу писати байки, бо в них можна висловити все те, про що говорити одверто з рзних причин заборонено. У байках вн викрива несправедливсть насильство, продажнсть суду, хабарництво, лицемрство, бореться з злобном.

Так, у байц "Лисиця-нажималбниця" розповдаться про лисицю, яка вихваля гарне, справедливе життя в гаю. Вона карта котв, як безжалсн до птахв, ладн х безневинних пости. За улесливими, медовими словами "малесеньких", "безвинних", "як х не нажималти" приховуться обличчя зло та хитроумно людини. на пдтвердження ц думки создатель розповда, що пташенята випали з гнзда, а Лисичка "прехорошенько х пола". В образ Лисиц создатель засуджу лукавих, пдступних, хитрих людей, як прикриваються хорошими словами, а насправд чинять злобно.

В ншй байц "Щука" розповдаться про Щуку, яка влаштувала справжнй розбй у ставку. звинувачують у страшних злочинах:

Того зала в смерть,

Иного обдрала.

За це Щуку треба покарати. Тому суддям нчого не залишаться, як винести справедливий вирок. В образах Ослв, Шкапи та Цапв, що виступали суддями, змальовано нерозумних, обмежених людей. Як не старались судд, а не змогли приховати злочини Щуки "Щуку на верб повсити звелли". Але тут слово взяв стряпчий, в образ якого виступа Лисичка. Вона запропонувала вражу Щуку втопити у рчц. Таку "страшну" для Щуки расправу присудила Лисичка тому, що та часто длилась з нею награбованим. Судд з радстю пдтримали цю пропозицю, бо таким чином просто вийшли з скрутного становища. Отже, цю байкою Леонд Глбов викрива несправедливий суд, засуджу нкчемних чиновникв та суддв, викрива хабарництво, кругову поруку бюрократв.

Байки Л. Глбова вчать нас добросердечна, справедливост, вчать бути чесними, не лукавити перед ншими, розбиратися в людях, нколи не бути нкчемним бюрократом, суддею, а бути справжньою людиною.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт