твр на тему навчання тараса шевченка у петербурз!!Безотлагательно!!25 раутов!!
Твр на тему навчання тараса шевченка у петербурз!!Срочно!!25 раутов!!
Де вчився Тарас Шевченко
Толика не дала Тарасу пройти навчання на живописца повнстю.Вн вчився уривками - в дякв, в малярв, в академ мистецтв в Петербурз. Та не дивлячись на те - картини Шевченка на чудо професйн.
Першим вчителем малярства в малого Шевченка, був дяк з села Лисянц. Але, хлопець бльше працював на нього, нж вчився. Тому через деклька днв вн утк до с. Тарасвка, в над пти в навчання до тамошнього дьячка маляра. Проте, перевривши руки Тараса вн виршив що хлопчина не ма здбностей до малярства вдмовив в навчанн. На цьому й завершились дитяч спроби навчатися на живописца. Та Тарас й отдал малював як умв, мав навть власну колекцю сторичних геров яких крав, здумкою перемалювати.
Псля перезду в Вльно, сталася прикра подя, яка все ж призвела до бажаних наслдкв. 6 грудня 1829 р пан та пан похали на дворянське збрання. В том все стихло, й Тарас став малювати козака Платова, з свох крадених скарбв. Повернувшись, пан застигнув Тараса за цим дйством, й наказав кучеру покарати його. Про це Шевченко згадав в свой Автобограф.
Але, Енгельгардт виршив використати здбност свого козачка до малювання, й вддав його у науку до живописца. (Нараз точно не вдомо, хто саме навчав малюванню Шевченка в Вльно).
По перезд в Варшаву, Шевченка вддали в науку до 1-го з найвидатнших варшавських малярв Франса Лямп. Де й (быстрше за все) провчився до 1831 року, аж поки не похав до Петербургу.
Здесь Шевченко почина малювати власн картини так до того перхвалу вдносять Погруддя жнки 1830
Навчання Шевченка в Петербурз
Навчання у Ширява
В Петербурз, псля перерви в навчанн, Шевченка вддали в науку до цехового маляра-декоратора Ширява, де вн не тльки вчився, але й працював. За свдченням Тараса тут вн навчився не тльки малярству, але й мистецтву живописця, хоча й починав з малювання пдлог.
Ширяв, За словами Шевченка тримав постйно трьох учнв, наймав до 10 селян в допомогу. Сам будучи людиною жадною, неотесаною й жорсткою, учням свом нчого не прощав, за помилки колотив. Не разрешав учням виходити з дому навть в свята.
Та поет, зранку, если виходив у мсто на боту, забгав до красней Лтнього Саду, зрисовував богинь та богв з статуй.
Саме це самонавчання й стало в пригод Тарасу здесь вн познайомився з митцем ваном Сошенком. Пд час одного з сеансв рисування в Лтньому сад Сошенко побачив парубка й поцкавився що той малю, й одразу вдмтив що хлопець ма здбност.
Вн запросив Тараса приходити до нього в святков дн, й чим мг допомагав давав поради, технчн вказвки, згодом навть познайомився з Ширявим й домовився щоб Тарас мав змогу ходити до нього й по буднм денькам. Саме Сошенко пдказав спробувати малювати аквареллю.
Тим часом Енгельгардт побачивши роботи свого крпака почав давати боту Шевченку малювати портрети знайомих, та коханок. Також був намальований портрет самого Енгельгардта. За ц роботи нагороджував Шевченка рублем серебра не бльше за словами поета.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.