Допоможть написати статтю до газети на тему "Тарас Шевченко у сприйнят

Допоможть написати статтю до газети на тему "Тарас Шевченко у сприйнят юного укранця". потрбно дбрати до статт заголовок. Допоможть, дуже потрбно.

Задать свой вопрос
1 ответ
Люд шука в генях для себя. Ц слова В. Симоненка досить точно передають сутнсть сторичного покликання генально особистост: бути не злее духовним провдником пророком, а й дзеркалом, яке найоб'ктивнше вдобража личике характерну поставу свого народу. У цьому зв'язку Т. Шевченко сво призначення виконав сповна.

Його творчсть це документ найбльш об'ктивно виважено свойства укранцв, це книжка хнього буття водночас свордна взитна картка, за якими нацю пзна сприйма свт. Недаремно Шевченкв Кобзар як найбльшу святиню й чи не дину посвдку про особу брали з собою до невдомо далековато Канади наприкнц XIX ст. перш укранськ переселенц.

Найвизначальншою рисою укранцв х особливий зв'язок з землею. Землю як основу основ, як найбльшу цннсть вони поетизували й обожнювали з особливим почуттям, а тому не удивительно, що в народних пснях сам Господь засва ниву житом-пшеницею.
Т. Шевченко як генй, що показав люд у всх вимрах його життдяльност ( побутовому, морально-етичному, соцально-полтичному, естетичному), передусм змальову укранцв як хлборобв, бо ж праця на земл була найвищою цннстю його роду й народу. У нього, як в народнй творчост, сус за плугом ходить, а Маря сти носить. Зображення найсвятших у такй невластивй для их постас обумовлються тим, що поет, як люд, розцнював хлборобську працю як святу, адже завдяки й сну рд людський. У цьому зв'язку цкавий такий факт з життя Т. Шевченка. Перебуваючи 1847 року в Укран, вн намалював у подарунок землемру Д. Демичу дворчну кону на метал, з 1-го боку яко був зображений сус Христос, що благословля хлб.

Культ матер-земл-годувальниц сформував в укранцв обожнення жнки-матер, бо жнка так само да життя,плека й пдтриму його свою любов'ю, нжнстю й турботою. Саме тому ставлення до жнки було особливо шанобливим. Це засвдчу й лексичне значення слова дружина вона друг, а не служниця свом чоловков та дтям. До реч, в укранцв слово дружина вживалося щодо обох з подружжя. 
Жнка, дружина, мати була не тльки берегинею смейного вогнища, а й визначальною мрою хранителем нац, духовност. Адже передусм вд матер дитина переймала рдну мову, псню, вру, звича традиц роду, його святин. Саме тому у Т. Шевченка мамо таке поклонння, таке обожнення жнки-матер, що засвдчу висоту духовного аристократизму поета зокрема, народу в цлому. Культ матер-земл, культ жнки-матер обумовив запрограмував на вки особливост психологчного складу укранцв, зокрема х лагднсть, щирсть, доврливсть, а понад усе пристраснсть, емоцйнсть. те, що Т. Шевченка називали найперше поетом почуття, жодною мрою його не принижу. Вн так само й поет глибинно флософсько мисл, але першоджерелом було таки почуття, бо ж почуттво-пристрасним був його люд.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт