Орфографчний та пунктуацйний практикум Спишть текст, вставляючи пропущен букви та

Орфографчний та пунктуацйний практикум
Спишть текст, вставляючи пропущен букви та розставляючи роздлов знаки (можна за варантами уривки з тексту). Чи згодн ви з творцом? Про як мовленнв традиц укранцв йде мова?
Який же вибрати тон розмови? Найкращий з усх доброзичливий пр..язний. Вн завжди допом..га прокладати мстки вд людини до людини. Не мен..ше значення ма й разум(н,нн)я володти свом голосом. У кожного народу свй деал люд..с..ко краси. вн у нас. Чи це злее риси обли(ч,чч)я фгура одяг? Н той деал що складався вками, оспвувався в пснях пер..ходив од роду до роду мстив у соб гармонйну мову. В нй поднуют..ся м..лодйний глас в..селий або (нжно)журливий тон спвуч..сть (У,у)крансько вимови задушевний щ..рий, пр..язний змст. Вковий досвд народу нашого разговаривать (не)ма краси людини без краси мови. (Не)може бути гарною людина в яко глас грубий рзкий нтонац агр..сивн а часом проскакують лайлив слова. Багато, що тут залежить вд нас. Если ми настромося на доброзичливсть приязнь, у нас одразу мякша вираз обли(ч,чч)я, зявлят..ся усмшка, (с,з)мнюют..ся барви голосу. Усе це разом (з, с)создаю певне враження про нас у нш..х людей. Значну роль у сплкува (н,нн) вдграють жести. Так н ми можемо (з,с)казати словом, а мож..мо головою. Там або туди вказвним пальцем. Прмовляюч.. втання, (с,з)легка вклонямося. Дивуюч..сь ми х..тамо головою знизумо пл..чима, ро..водимо руками. Сердяч..сь супимо брови зат..скамо зуби погрожумо пальцем. Гнваюч..сь стукамо кулаком об стл тупамо ногою, хапамося за голову. Радюч.. пр..кладамо руку до сер..ця ро..кривамо обйми. Але вс оц жести супроводжуют.. слова вдповдно забарвлююч.. х.
Якщо жести стриман водночас виразн й украшав вони допом..гают.. краще донести думку до слухача. Але ми мамо на уваз не так жести. Значно краще скаж..мо словами попросити дозволу пройти нж мовчки переставляти людей з мсця на мсце наче шахов фгури. Значно (в,вв)чливше вдповсти на запитання (про вулицю, будинок) словами нж показувати пальцем чи ромахувати руками. Отож супроводжуйте слова жестами, але (не)замнюйте (не)доладними перебльше(н,нн)ими жестами хорош слова нашо рдно мови (За А. Ковалем; 295 слв).

Задать свой вопрос
1 ответ
Який же вибрати тон розмови? Найкращий з усх доброзичливий приязний. Вн завжди допомага прокладати мстки вд людини до людини. Не менше значення ма й разумння володти свом голосом. У кожного народу свй деал людсько краси. вн у нас. Чи це лише риси обличчя, фгура, одяг? Н, той деал, що складався вками, оспвувався в пснях переходив од роду до роду, мстив у соб гармонйну мову. В нй поднуються мелодйний голос, развлечений або нжно-журливий тон, спвучсть укрансько вимови, задушевний щирий, приязний змст. Вковий досвд народу нашого говорить :"Нема краси людини без краси мови." Не може бути гарною людина, в яко глас грубий ,рзкий, нтонац агресивн ,а часом проскакують лайлив слова. Багато що здесь залежить вд нас. Коли ми настромося на доброзичливсть неприязненность, у нас одразу мякша вираз обличчя, з'являться усмшка, змнюються барви гласу. Усе це разом створю певне враження про нас у нших людей. Значну роль у сплкуванн вдграють жести. Так н ми можемо сказати словом, а можемо головою. Там або туди вказвним пальцем. Промовляючи втання, злегка вклонямося. Дивуючись, ми хитамо головою, знизумо плечима, розводимо руками. Сердячись, супимо брови, затискамо зуби, погрожумо пальцем. Гнваючись, стукамо кулаком об стл,тупамо ногою, хапамося за голову. Радючи, прикладамо руку до серця ,розкривамо обйми. Але вс оц жести супроводжують слова вдповдно забарвлюючи х.
Якщо жести стриман водночас виразн й украшав- вони допомагають краще донести думку до слухача. Але ми мамо на уваз не так жести. Значно краще ,скажемо, словами попросити дозволу пройти, нж мовчки переставляти людей з мсця на мсце, наче шахов фгури. Значно ввчливше вдповсти на запитання про вулицю словами, нж показувати пальцем чи розмахувати руками. Отож супроводжуйте слова жестами, але не замнюйте недоладними, перебльшеними жестами хорош слова нашо рдно мови.

Так, звсно, я згдна з творцом. Адже "нема краси людини, без краси мови".
У твор йде мова про жести та культуру мовлення, якого потрбно дотримуватися.
, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Последние вопросы

Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт