Власне висловлення на тему "Грош-зло чи старт у щасливе життя?"

Власне висловлення на тему "Грош-злобно чи старт у щасливе життя?"

Задать свой вопрос
1 ответ

Непомтно у нашому житт важливе мсце посли грош. Без их життя людини важко уявити. Кожний товар, послуга й вид

вдпочинку мають свою цну. Навть людина уявля собою цннсть за розмрами свох прибуткв. Тльки здесь може бути пастка.

Деяк люди починають забувати, що бездушн грош потрбн для комфортного життя. Вони починають, навпаки, жити заради грошей. Бездумне збагачення позбавля людину задоволення вд життя. Треба не тльки заробляти, а й вмти добре вдпочити, посплкуватися з друзями, допомогти тим, хто цього потребу. Бо в гонитв за грошима можна втратити отчизну, друзв самого для себя. Добре, якщо людина вчасно зрозум, що потрапила в пастку грошей. А якщо н? Такого грошолюбця можна тльки пожалти, бо життя проходить повз нього.

Станьте володарем грошей, а не хньою жертвою. Хай вони допомагають сиротам, нвалдам, дтям малозабезпеченим родинам. Вдчуйте насолоду вд благого вчинку, допомоги людям. А ще не забудьте, що ваш грош повинн мати чесне джерело. Бо нечесн грош брудн, вони щастя не принесуть.

Живойть та насолоджуйтеся життям, цнуйте свй час чесно зароблен грош все це справжн щастя.

II варант

Сучасне суспльство не мислиться як суспльство без грошей. У минулому матеральний статус був також визначальним показником. Хоча, якщо замислитися над тим, що таке грош, ста якось сумно. Зясовуться, що безцнне людське життя можна оцнити у паперовому грошовому екввалент.

Заради грошей люди працюють вдень вноч, заради наживи люди виршуються переступити закон скоюють злочин. Так що ж, ми живемо заради грошей, чи зароблямо грош заради життя? Вд вдповд на це складне питання залежить яксть нашого повсякденного життя. В стор флософсько думки неодноразово зявлялися теор, як пояснювали смисл людського життя. Для мене найдосконалшою теоря, запропонована укранським мандрвним флософом Григорм Сковородою.

Мудрець стверджував, що спочатку людина ма пзнати саму для себя, усвдомити сво проблеми душевн потреби: Якщо хочеш вимряти небо, землю моря, повинен спочатку вимряти для себя . стинне щастя людини у нй самй, тому треба намагатися досконало пзнати для себя заволодти цим щастям. Людина, яка не пзнала себе не вгамувала свох пристрастей, малюсенько чим вдрзняться вд тварини. Для того, хто пзнав самого для себя, легкою буде будь-яка справа:

Бог найкращий астролог найкращий економ.

Вчная природа-мати

Зайвини не може мати.

Наступним кроком на шляху вдосконалення людсько природи вибр правильного життвого шляху, правильний вибр майбутньо професйно дяльност. Дйсно, якщо щоденн походи на боту приносять не тльки матеральну вигоду, а й моральне задоволення, людина вдчува для себя щасливою. радя, будь-яка, аби вона була спорднена, аби людина обожала вкладала у не душу одне з джерел достатку, радост й задоволення. Рдне щастя для Сковороди було нев знатнй посад, не в гожост тла, не в гарнй кран, не в замечательному час, не у високих науках, не у щедрому багатств. Вн високо цну тих, хто в неспорднене соб дло не втручався , застерга народною мудрстю: Якщо не народжений, не сунься в книгочество.

Мав флософ сво погляди на багатство. Вн вважав, що, насолоджуючись багатством, людина несли не вдчу справжнього щастя. На думку Г. Сковороди, багатство, читай грош, це злобно, яке породжу злобно: Багато хто, потоптавши природу, вибира для для себя ремесло наймоднше найприбутковше, але сим вони злее ошукують для себя. Прибуток не утха, але мусить слугувати для задоволення тлесних потреб, а если се й утха, то не для серця, утха для серця матиме у спордненй прац. Проте це не значило, що-флософ оспвував бднсть. Вн вдстоював загальну рвнсть, шанував бдних за хню моральну чистоту, працьовитсть сердечну радсть: не той бдака, хто не ма, але той, хто по вуха в багатств ходить, не приклада до нього серця, тобто на нього не сподваться. ншими словами, багата, бдна людина може бути високоморальною, духовно чистою, але цього рвня легше досягти людин, яка не обтяжена зайвими турботами про хлб насущний.

Важко не погодитися з людиною, яку шанували в люд за поряднсть мудрсть. Грош це не найголовнша цннсть у людському житт. Якщо грош починають керувати думками людини, якщо грош починають визначати вчинки людини то справжн зло. Грош це не найголовнша цннсть, а лише умовна одиниця, за допомогою яко люди виршують повсякденн проблеми. Адже сучаснй людин важко адаптуватися в сучасному суспльств: без грошей не отримаш освти, не вилкушся, не нагодуш свою родину. Таким чином, вдповдь на питання, поставлене у заголовку ординарна: у всьому треба дотримуватися мри. Грош можуть принести людин щастя, якщо вони чесно зароблен й витрачен на благо.


, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт