Допоможiть , будь ласка, потрiбно написати статтю на укранськiй мовi на

Допоможiть , будь ласка, потрiбно написати статтю на укранськiй мовi на тему :Мовлення сучасного юного укранця. Буду вдячна

Задать свой вопрос
1 ответ

Я вважаю, що на сучасному етап питання культури мовлення особливо гостро поста перед молоддю. Рвень мовно культури сприя вихованню всебчно розвинено особистост, громадянина незалежно Украни.

Ми захоплюмось сторю сво держави, символами, методом життя укранського народу, його культурою. Через твори художньо лтератури ми вивчамо менталтет укранцв, характерними рисами яких честь, справедливсть, патротизм, совснсть, шанобливсть, повага до прац й людей прац, до матер, жнки-берегин, а також милосердя, доброта, спвчуття до людського пламенея, бережливе ставлення до природи, земл-годувальниц, господарнсть, скромнсть, безкорисливсть, мир злагода мж людьми.

Високий рвень мовно культури укранцв здавна захоплював навть прискпливих ноземцв. У прислв'ях, пснях, обычаевй поез наш предки виявляли святе, шанобливе ставлення до всього, що складало життвий устрй, до спввтчизникв добропорядних сусдв Украни.

Мене захоплюють багатство та рзномантнсть укранських форм звертання до спврозмовникв: членв родини, старших за вком людей.

Звертаннями користуються у всх державах з сиво давнини. Наприклад, наше укранське "пан" дуже старе, воно використовувалося ще за часв Кивсько Рус. Пан ще давньогрецький бог лсв та гав, благодйник природи, захисник усього живого. Але "пан" це звертання не до багато людини, а до кожного: "Добрий вечр, пане господарю, стережи, Боже, твого товару", щедрували пд вкнами найбдншого селянина.

Останнми роками повертаться до нас такий речний засб звертання, як "добродй". Улюбленим зачином листв багатьох укранських письменникв було: "Вельмишановний добродю", "Великоповажна добродйко".

Наше сплкування постйно, раз у раз, передбача насамперед вдповденьке звертання або вказування на ту чи ншу особу. Без цього слова мова недостатня, непереконлива. Культура мовлення зобов'язу нашого сучасника бути уважним до вибору форми такового висловлювання, щоб виявити до когось викликати до для себя чиюсь довру, щоб не образити, не принизити як чиюсь, так свою гднсть.

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт