Мова це духовна скарбниця нац, серце, словом людина може передати найпотамнше, сво мр, бажання, сподвання, над Але чи замислюмося ми над всю значущстю ц скарбниц, тим, що саме по нй сприймають народ, його звича, традиц? На мою думку, укранська мова вдображення нашо нацонально культури, адже вона пройшла крзь вс заборони разом з народом, який, нажаль, тепер цураться , показуючи неповагу, перед усм до самого для себя.
Прикладом того, що саме у слов культурна сила народу те, що наша мова малюсенька складний шлях розвитку численн заборони з приводу признання. Проте укранц обднувалися робили все, аби хн слово вдосконалювалося та передавалося нащадкам з поколння в поколння. Саме таким чином до нашого часу дйшли культура,досвд, мудрсть, звича пращурв, бо вони внесли до мовно скарбниц все те, чим мамо пишатися сразу ми. Чи була б Украна вдома, якби не мова, котрою писали сво невмирущ твори найвизначнш письменники та поети, так, як Шевченко, Франко, Леся Укранка, Котляревський. Я гадаю, що н, адже саме по цих людях зна Украну свт. Тож слово криниця з яко ми черпамо розум красоту наших традицй, по яких можна побачити культуру нац.
ншим прикладом того, що мова вдображенням народу його ставлення до рдного слова. Нажаль, у сучасн часи бльшсть людей, як проживають на теренах Украни, сплкуться таким соб суржиком, тобто змшують ноземн слова з укранськими, або ж взагал говорять росйською, бо державно мови цураються вважають не престижною. Особисто я знаю тльки клькох осб,котр не зважають на ц нов тенденц мовлення. нш ж на запитання чому ти не розмовляш рдною мовою смються в личике та кажуть, що це не популярно. Я не схвалюю такового ставлення, бо мова це багатство, послане народу Господом не можна вдмовлятися вд не, як роблять це люди в нашй кран. Це загрожу занепаду змн слв, формованих в продовж вкв. Олесь Гончар казав: Той, хто зневажливо ставиться до рдно мови, не може викликати поваги до для себя, це дйсно так, адже люди, що не мають поваги до духовно скарбниц свого народу, духовно убогими. Я сподваюся, що укранц зрозумють це, бо мова обличчя нац, культури, тож якщо ми хочемо, щоб Украну поважали нш, то мамо навчитися шанувати сво слово насамперед для себя.
Отже, мова це вдображення нашо нацонально культури, бо вона показала через що пройшов наш люд, вистояла вс заборони, як переконливо свдчать про це наведен епзоди та приклад з власного життя.
Мовачудодйна сила. З дитинства,ще будучи немовлятами ми чумо рдну мову з уст мами, пдростаючи вже можемо сам говорити рдною мовою. сну поняття,що люд не може снувати без мови. справд,мова народ,як на мене,це поняття як завжди йдуть поруч один з одним. Не сну народу без мови, також мови без народу. Якщо звернутися до стор можна помтити,що Украна не завжди була такою,якою вона зараз. Украна не була незалежною державою, завжди пдпорядкувувалась ншим...Але ми можемо спостергати,як создавали наш укранськ письменники тих часв,можемо бачити,що не дивлячись на те, що Украна не була незалежною державою,на те що Украни взагал як держави не снувало,але була мова...Мова якою создавали вдом письменники Т.Шевченко,П. Кулш та нш. Одже,ми можемо казати про те,що мова це люд. В мов сила народу. Мова це чудодйна сила
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.