(75б.)Пожалуйста помогите СРОЧНО!!! Переказ АКТУАЛЬН ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРИ УСНОГО МОВЛЕННЯ
(75б.)Пожалуйста помогите Безотлагательно!!!
Переказ АКТУАЛЬН ПРОБЛЕМИ КУЛЬТУРИ УСНОГО МОВЛЕННЯ СПОРТИВНИХ ТЕЛЕЖУРНАЛСТВ.
Аналз фактичного матералу свдчить про наявнсть в усному мовленн спортивних тележурналств значно клькост типових помилок, з-помж яких наичастшими так: ненормативна напвпомякшена вимова шиплячих; порушення управлял вимови асимльованих звукв; оглушення дзвнких приголосних у кнц слова.
Засади милозвучност укрансько мови не чимось особливим, складним для засвоння. В усному мовленн комунканти интенсивно послуговуються цими загальними правилами, автоматично будуючи фрази так, аби х легко було вимовляти (, вдповдно,- просто сприймати на слух). До того ж, з цю нформацю ознайомлюються учн загальноосвтньо школи ще у 5 клас, тому незнання фахвцями (у нашому випадку тележурналстами) головних засад мелодики укрансько мови виклика в адресатв (слухачв) у кращому раз подив, якщо не роздратування. Крм орфоепчних помилок, мовлення спортивних телеведучих рясн порушеннями акцентуацйних норм, що зумовлене елементарним незнанням верховодил наголошування загальновживаних укранських.
У телетекстах на спортивну тему найчастшими стосовно неправильного акцентування виявилися так слова: Випадок, нападник, одинадцять, чотирнадцять, Завдання, новий, легкий Та н. У деяких випадках зустрчаться наголошення, характерне для захдних регонв Украни видлення передостаннього складу в слов (як правило, це объяснються впливом польсько мови).
У телерепортажах з футбольних матчв, у спортивних новинах спостергаться певна тенденця до регулярного вживання коментаторами окремих розмовних, просторчних та жаргонних. При цьому можна помтити, що деяк слова , так би мовити, особливо улюбленими, через що досить нередко вживаються у телетекстах спортивно темы. Серед таких лексем найуживаншими , наприклад, так: Вколотити У значенн з большою мощью забити мяч, Заштовхати У значенн всупереч перешкодам, забити мяч у ворота; Завалити У значенн збити гравця суперникв з нг; Вишка У значенн клуб вищо лги та н. Чимало проаналзованих зарестровано у Краткому словнику аргостически лексики укрансько мови Л. Ставицько, однак з вдмнним значенням чи вдтнком у значенн. Отож, окрем слова цлком могли б поповнити загальний рестр аргостически лексики у словарникчних працях аналогчного типу.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.