Як на мене, звичка длити все на чорне бле, упадати в крайнощ, категоричнсть суджень не дають змоги налагодити взаморозумння мж людьми. Зрозумло, можна знайти вихд з ситуац, если людина вчинила неправильно й розум свою провину, однак зради, на мою думку, пробачати не можна.
По-перше, незважаючи на мотиви, цей страшний грх завжди проявом неповаги, егозму, вн однаково огидний в стосунках мж людьми, в ставленн до деалв, до Батьквщини. Якими б най- прекрасншими намрами не виправдовувався зрадник, насправд вн ставить власн нтереси понад усе, не бачить усх наслдкв свого вчинку або х нехту.
Яскравим прикладом може бути головний герой новели Миколи Хвильового Я (Романтика). Вн 100ть перед вибором: убити рдну матр надал служити революцйним деалам чи н. У будь-якому раз це буде зрадою або дей парт, або ж самого себе. Перетворюючись на фанатичного пса тоталтарно системи, вн убива матр; навть те, що вн виконував свй революцйний обовязок, його в жодному раз не виправдову.
По-приятеле, пробачити таку людину те саме, що й дозволити й зраджувати знову, заохотити до аналогчних дй. Закономрно, що вона буде здатна вчинити так наступного разу.
Прикладом з стор може бути те, як Юда зрадив суса Христа за тридцять србнякв. сус зна, що це станеться, але все одно трима його бля для себя до кнця, виявляючи свою любов. Але, звичайно, Юду це не зупинило. Що малюсенько статися, те сталося. не було в гршника таких пыток сумлння, як б свдчили, що ця його зрада остання.
Виходячи з наведених аргументв, можна зробити висновок, що виправдовувати зрадника не можна; зневаживши нших, вн сам утрача довру до себе. Якщо людина 1-го разу була здатна на вроломнсть продажнсть, то в подбних ситуацях учинить так ще не раз.
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Физика.
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.