Есе на тему "краще думати а потм говорити"

Есе на тему "краще думати а потм говорити"

Задать свой вопрос
1 ответ

Ответ:

Чи траплялося у вас таке, що ви разговаривали щось не подумавши, а потм жалкували про це? Чесно ззнаюся, ранше у мене були з цим страшн проблеми.

Если людина не дума, що говорить, вн просто несе слова нескнченним потоком. серед цього рзноманття складно виокремити суть. Тому так важко зрозумти, про що разговаривать людина, яка просто базка без угаву. Чим коротше бльш обмыслено ваше голосове повдомлення, тим воно бльш наповнене зрозумло оточуючим. Адже вс ми соцальн стоти, нам потрбно сплкування для пдтримки життдяльност.

У чому причина бездумного словесного потоку? Деяк просто в силу свого мпульсивного нраву не вмють тримати язика за зубами.

Боротися з своми емоцями мпульсивнстю можна. Так, це складно, важко доведеться багато працювати. Але без прац рибки не виловити, як то кажуть.Думати складний тривалий процес, на який не вс готов витрачати час сили.

Нередко невмння тримати язик за зубами зустрчаться в момент сварки або скандалу. Если людина злобна, агресивна, то вона каже все, що прибывать в голову, не встигнувши подумати. Слова вилтають дуже швидко, в запал. Не дарма кажуть, щоб дзнатися правду вд людини потрбно його розлютити, тому що в цей момент вн не встига закрити рот.Навчитися вчасно замовкнути вкрай корисна яксть.

Не поспшайте з вдповддю. Краще промовчати здатися глупцом, нж вдкрити рот остаточно розвяти вс сумнви (Авраам Лнкольн).

Изъясненье:

, оставишь ответ?
Имя:*
E-Mail:


Добро пожаловать!

Для того чтобы стать полноценным пользователем нашего портала, вам необходимо пройти регистрацию.
Зарегистрироваться
Создайте собственную учетную запить!

Пройти регистрацию
Авторизоваться
Уже зарегистрированны? А ну-ка живо авторизуйтесь!

Войти на сайт