Допоможть скласти далог(35-40 реплк)"Про що мр цифрове поколння укранських школярв?"
Допоможть скласти далог(35-40 реплк)"Про що мр цифрове поколння укранських школярв?"
Задать свой вопросОтвет:
- Привт.
- Привт.
- Скажи, а чому ти з мною сплкушся?
- Ти дуже цкава людина та дотримушся культури мовлення.
- Ти теж. Мене дуже приваблюють люди, як дотримуються певних етичних управлял у свому сплкуванн.
- А як ти розумш вислв "культура мовлення"?
- Ну, це сукупнсть якостей, до я ких належать : точнсть, зрозумлсть, виразнсть, правильнсть...
- Так, а ще - чистота мови, багатство та рзномантнсть.
- А який спврозмовник для для тебя найкращий, вн повинен дотримуватися лише культури мовлення?
- Н, ще - культури поведнки.
- Так, я згодна з тобою. Це теж дуже важливо.
- Культура сплкування формуться багатьма поколннями.
- Тому кожен повинен не злее збергти, а й примножити спадщину предкв.
Для багатьох мльйонв людей у всьому свт обмн нформацю через нтернет став легким, швидким бльше зручним, нж за допомогою традицйних засобв сплкування. Але разом з тим всесвтня павутина, за визначенням Станслава Лема, величезним смтником.
У минулих епохах людина головним чином функцонувала на пдстав того, ким вона була, якими задатками, здбностями чи вмннями володла, а положення в суспльств перше за все визначалося тим, чого людина досягла в робот над собою. Найближче оточення людини звичайно вдгравало виршальну роль в вихованн, процес дентифкац та соцалзац, вибор сво флософ та життво дороги.
Сьогодн на людину у величезному ступен ма вплив нформаця, яка поступа до не через телебачення, радо, нтернет, пресу тощо. Саме вони моделюють спосб мислення, прийняття ршень здбност дяти.
Кберсвт пристосував традицйн засоби масово комункац до свох можливостей. Сьогодн кожний може сам зарезервувати мсце в лтаку й оплатити перелт за допомогою кредитки. Як гриби псля дощу, з'являються нтернет-магазини, нтерактивн музе, барвист тривимрн люстрац всх регонв мст свту, що да можливсть подорожувати не виходячи з дому.
Вртуальна реальнсть прихову величезн можливост. Тривимрний свт вимага вд нас пдтвердження автентичност наших слв, переконань, що нердко вимага вд нас досить больших зусиль. Кберсвт усе прийма або за аксому, або, для контрасту, усе вдкида. Цей свт став таким, в якому тльки думка сьогоденням, а матеря люзю. вд нас самих залежить дуже багато, навть то, як емоц ми хочемо вдчувати, а як вдкидамо. За допомогою 1-го клка мишкою ми можемо опинитися по нший бк земно кул або в повнстю ншй галактиц. Це свт, який не здатний нас ранити, якщо ми сам йому цього не дозволимо.
У вртуальнй реальност неможливо визначити ан вк, ан стать, ан мотиви, якими керуться особа, з якою ми щойно познайомилися за допомогою Мереж. Анонмнсть знижу шанси отримання належно нагороди за суспльно корисну дю, як покарання за антигромадську. Анонмнсть уплива на безпеку членв нтернет-спвтовариства.
нтернет перетворються на найбльший ринок прац. Пдбр вдповдного працвника все частше починаться з пошуку ресурсв глобально мереж, тому що традицйних меда вже не достатньо. навпаки, если хтось прагне помняти мсце роботи, то користуться спецалзованими сервсами, де на його чекають тисяч пропозицй.
Объяснение:
-
Вопросы ответы
Статьи
Информатика
Статьи
Математика.
Разные вопросы.
Разные вопросы.
Математика.
Разные вопросы.
Математика.
Физика.
Геометрия.
Разные вопросы.
Обществознание.